MOZZA

MOZZA

mozza franchise AYRICALIK; Sloganı ile yola çıkan ve ilk şubesini 2015 yılında Tekirdağ ilimizin nezih ilçesi Çorlu da hizmete sunan MOZZA GUSTO dünya mutfağından seçkin örnekleri sıcak, soğuk, alkollü, alkolsüz soft içecekler ile nargile keyfini bir arada harmanlayarak kendine has farklı tatlarıyla, mönüsü, profesyonel hizmet anlayışı, kaliteli ve hızlı servisi ve modern yapısı ile ile müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla yola çıkmıştır.
Arkadaş buluşmalarının *İş sohbetlerinin *Kutlamaların *Farklı lezzetler ve sunumlar ile görsel ve lezzet şöleni haline geldiğisıcak ortam ve atmosfer sunuyor. Usta eller ve tecrübeli kadrodan çıkan lezzetler ve sıcak ortam sadece damaklara değil, gözlere de hitap eden hayal ötesi ilginç sunumlar ile dikkat çekiyor. Kuruluş ve büyüme sürecinde hedeflerinde şubeler oluşturarak devam etmek istemekte olan MOZZA GUSTO, tüm kalite güvence sistem belgelerine sahip olarak sektöründe bir ilkede imza atmaktadır.

Biraz şeker, biraz tuz, biraz baharat ve bir tutam hayat. İşte böyle başladı bizim hikayemiz. Yaşama bir tutam keyif katmak huzur ile lezzeti harmanlamak MOZZA GUSTO’da daima en iyisini sunmak için…
MOZZA GUSTO kuruluş hikayesinin mimari, tasarımcısı, birçok ödül sahibi, yıllarını bu işe veren girişimci bir işletmeci, konsept danışmanı, Türkiye’ de yiyecek içecek sektörüne farklı mekanlar, farklı sunumlar, farklı tasarımlar kazandıran ve sektöre kalifiye personel yetiştiren “Metin ÇALIK öncülüğünde GÖZEN ve ÇETİN ” Aileleri iştiraki ile 2015 yılında Trakya’ da ilk şubesini açarak yine bir ilke imza atması ile başladı bu hikaye. 2016 yılının temmuz ayında MOZZA GUSTO’yu ÇETİN, GÖZEN ve ÇALIK ailelerinin ortak girişimiyle “BEST PARTNER” çatısı altında toplayarak tüm Anadolu’ya merhaba diyor. Hem Trakya’ da, Hem de Anadolu’ da ilk günkü heyecan ile hayata bir tutam şeker, biraz tuz, biraz baharat ve tatlı frozen kokusuyla samimiyet ve lezzeti harmanlamaya devam ediyor.
Best Hayal;

2015 yılının temmuz’u Çorlu’da buz gibi bir frozen kokusuna karışmış tatlı bir telaş MOZZA GUSTO 2015′ te ilk kez kapılarını Çorlu’ da araladı. Her şeyden önce hayal ederek ve isteyerek başladı bu yolculuk MOZZA GUSTO açıldığı günden bugüne misafirlerine öncelik verdi. Sabah kahvaltılarından, öğle yemeklerine, öğle yemeklerinden, akşam sohbetlerine, gece içeceklerine kadar günün her saati, her yaştan kitlenin yüzünde kocaman bir tebessüm oluşması MOZZA GUSTO’da iyi hizmet; misafirlerini kendini evinde gibi hissettirmek ve samimiyet.
Best Strateji;

Bu büyük yüreklerin stratejileri Gülümsetmek ve samimiyet olmuştur, elbette günün her saatinde, her kitleden misafirlerine en iyi lezzeti ve samimiyeti sunmak, iyi hizmet ile misafirlerini gülümsetmek. Bazen stresli bir günün ardından hoş bir mimari içerisinde içilen bir frozen, kimi zaman toplantıların arasına sıkıştırılmış bir öğlen yemeği, hayal gücünü zorlayan tasarım sunumları ile sunulan farklı lezzetler ,kimi zamanda tadı damaklarda kalan tatlılar ya da uzun bir kahvaltı keyfi belki de… Belki de soslanyla eşsiz aperatifler. Tüm kitleyi evinde hissettiren bir atmosfer ve samimiyet. Kalite, Zerafet, Samimiyetin buluştuğu nokta MOZZA GUSTO

Hedef

Trakya’nın da olduğu gibi Anadolu’nunda enleri arasına girme yolunda emin adımlarla yürüyen dinamik, samimi, heyecanlı ve bir o kadar da şık, lezzetli tecrübelerle Anadolu muzun ve Trakya mızın her ilinde üç yıl içerisinde BEST PARTNER çatısı altında MOZZA GUSTO birer frenchise oluşturmak ve daha da ileriye gitmek. Misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmak.
Başarı mozza franchise

İşin sırrı amatör bir ruh ile profesyonel düşünme, amatör ruhunu kaybetmeyen profesyoneller ile her geçen gün başarısını sürdürebilir “BEST PARTNER” ler oluşturarak başarıya koşmak. mozza franchise
Best Lezzetler;

Kahvaltı, başlangıçlar Salatalar, Sandviçler, Burger ve Wraplar Kırmızı ve beyaz etler, Pizzalar ,makarna ve noodıllar Tatlılar Alkollü ve Alkolsüz içecekler Soft içecekler Bitki çayları lce içecekler, Kahve çekirdeklerinden çıkan mis kokulu sanat eseri nin hünerli ellerle hazırlanması, kısacası MOZZA GUSTO iyi bir yemek ve içecek sunmanın ötesinde küçük ,orta ve büyük işletme adaylarını “BEST PARTNER” çatısı altında toplayarak, bir marka olmasına katkıda bulunuyor.
Ekip

Hep söylenir ki biz kocaman bir aileyiz cümlesi herkes tarafından, fakat biz BEST PARTNER’lerimiz ile amatör ruhlu profesyonel düşünen kocaman bir ekibiz. Bazen bir bardak su kadar mutluluk yeterlidir anı güzelleştirmek için, Bazen de biraz karıştırmalı yaşamı, içine biraz tuz, biraz baharat , biraz şeker ve mutluluk katarak harmanlanmış BEST PARTNERslerimiz ile işte biz mozza franchise

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.