Monte Bianco Coffe Bayilik Veriyor

Monte Bianco Coffe Bayilik Bilgileri

Adını Avrupa ve Alplerin en yüksek zirvesine sahip Beyaz Dağ anlamına gelen Monte Bianco’dan alan firmamız, Kahve sektöründeki yolculuğuna 2018 yılında zirveyi hedefleyerek çıktı. %100 yerli sermaye ile, kurulduğu günden bu yana yüksek aroma ve kaliteli kahveleri ile en yüksek seviyede müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen ilkesiyle Monte Bianco Coffee Türkiye’nin yeni kahve zinciri olarak kahve sektöründeki seçkin yerini almıştır.

İstanbul Selimpaşa’da başlayan bu keyifli yolculuk çok yakında Ülkemiz sınırlarını da aşıp, bir Dünya markası olup, Türkiye’nin gururu olarak Kahve sektöründeki seçkin yerini alacaktır. Monte Bianco Coffee Her zaman müşterilerinin kendilerini iyi hissedip, Dünyanın önde gelen Kahve üreticilerinden tedarik edilen kahvelerini keyifle yudumlayacağı, Müşterilerin akla ilk gelen kahve markası misyonuyla yola çıkmıştır.

Monte Bianco Coffe’de Kahveler;Kenya, Guatemala, Brezilya, Etiyopya, Kolombiya ve Honduras gibi Dünyanın en seçkin Kahve üreticilerinden tedarik edilir ve kendine has özel reçetesine göre kavrulup kahve sektörünün önde gelen modern kahve makineleri kullanılarak, müşterilerinin beğenisine sunulur.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 1
Bayilik Şartları: İşinin başında duracak,işiyle ilgilenecek girişimciler tercih sebebidir.Diğer şartlar ön mülakatta görüşülecektir.
Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: 400.000 / 500.000 isim hakkı alınmamaktadır.

Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Zihni Burak Koca
Adres: Ortaköy mahallesi hümayun caddesi no 1 Silivri – İstanbul
Telefon: 0530 016 85 37
E-Posta: selimpasa@montebianco.com.tr
Web Adresi: montebianco.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.