Mondi Mobilya Bayilik Bilgileri

Mondi Mobilya Bayilik

Mondi Mobilya 25 yıldır faaliyet gösteren bir mobilya markasıdır. Mondi Mobilya hem ürün bayiliği hem de mağaza bayiliği vermektedir. Yurt içi ve yurt dışı bayilikler veren marka 300’ün üzerine satış noktasına sahiptir.

Amerika ve Avrupa ülkelerinde ürünleri satılan Mondi’nin ürünleri ev dekorasyonu üzerine odaklıdır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markanın yaygın bir servis ağıda bulunmaktadır. Mobilya sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler Mondi açmak için markanın kendi web sitesinden başvuru yapması gerekmektedir. Bayilik alacak olan girişimciler ticari olarak bir engeli bulunmaması gerekmektedir. Girişimciler mağazada işin başında durmalı ve Mondi markasını temsil etmelidir.

Mondi mağazalarında firmanın ürünleri dışında farklı ürünler satılamıyor. Ancak bayiliği corner olarak alan girişimciler farklı ürünleri de mobilya mağazalarında satabilirler. Bayilik başvurusu için aşağıdaki bilgilerden irtibata geçebilirsiniz.

Mondi Bayilik iletişim bilgileri :

Mondi Yatak Yorgan San. ve Tic. A.Ş. O.S.B. 4 Cad. No:12 38070 / Kayseri
Tel: 444 33 11
mondi.com.tr

Mondi hakkında :

“Evini Mondile, hayatı yenile” sloganıyla yoluna devam eden Mondi, ev dekorasyonu için kaliteli, trendlere hakim, yenilikçi, şık ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Mondi, yüksek teknoloji ürünü, insan sağlığına dost, fonksiyonel, estetik, zarif ve dekoratif ürünlerle sadece günümüz trendlerine değil geleceğin mobilya modasına da yön vermektedir.

Mutlak müşteri memnuniyetini temel prensiplerinden biri olarak kabul eden Mondi, sürekli kendini yenileyen firma profili, rekabetçi kampanyaları, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyetiyle tüketicilerin gönlünde yer etmiş bir marka olarak dikkat çekmektedir.

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren Mondi’nin başarı grafiği günden güne artmaktadır. Yurt içi pazarda istikrarlı büyüme gerçekleştiren Mondi mobilya, yurtdışı pazarında da varlığını her yıl daha fazla hissettirerek başta ABD, Almanya, İtalya, İngiltere olmak üzere 60’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmekte ve yurt dışı pazar payını gün geçtikçe artırmaktadır.

Açılan yeni mağazaları, hizmet kalitesindeki artışı, sürekli yenilenen ürün gamı ve çeşitliliğiyle Mondi, mobilya pazarında yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir. Mevcut üretim tesislerinde modernizasyon ve makine parkı açısından yenileme, genişletme, yeni model ve ürün çeşitliği için ARGE çalışmalarıyla yenilikçi marka profilini ortaya koymaktadır. Mondi yeni yatırımlarını art arda hayata geçirerek mobilya sektöründeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.