Modailgi Kadın Giyim Mağazası Bayilik Veriyor

Modailgi Kadın Giyim Mağazası Bayilik Bilgileri

Modailgi Türkiye’de 28 mağazası bulunan ve 300 satış noktasına sahip bir kadın giyim markası. Modailgi koleksiyonunda etek, pantolon, elbise, tulum, tunik, bluz, gömlek, pardesü, mont, kaban, ceket ve yeleğin yanı sıra Gilda büyük beden ürünleri de bulunduruyor.

Firma 30 yıl önce ticari ve ahlaki değerlere sahip deneyimli kadrosu ile kadın giyim ürünleri tasarlayıp üretmek, çağdaş Türk kadınına en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla Ankara’da kuruldu. Sürekli gelişen ürün yelpazesi ve üretim kapasitesiyle kazandığı saygınlığa daha iyi cevap verebilmek için 1994 yılında Fevzi Çakmak Sokaktaki üretim ve satış tesislerine, 2000 yılında ise halen faaliyetini sürdürdüğü Ankara Balgat’daki üretim ve satış tesislerine taşınmıştır.

Koleksiyonlarımız Türkiye genelinde yaklaşık 300 noktada satılmakta olup, kendine özgü tasarladığı kaliteli, modern ve geniş ürün çeşitleri ile bayan dış giyim üretimi yaparak müşterilerimize ulaşmaktadır.

Ankara’da 9 noktadaki mağazaları ve çeşitli şehirlerdeki mağazaları ile direk olarak müşterilere ulaşmaktadır. Kurulduğu günden itibaren modern çizgisinden, kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretim yaparak, markası ile tüm Türkiye’de saygın firmaları arasındaki yerini almıştır.

Müşteri yelpazesini geniş tutan firmamız büyük beden üretimi Gilda markası ile yapamaktadır, Gilda x-Large markası ile modern ve dinamik Türk kadınına büyük beden koleksiyon hazırlamaktadır.

Üretimde, hataya olasılık tanımamak için Firma yetkilileri Koleksiyon tasarım, üretim, tanıtım ve sunumuna kadar tüm aşama ile bizzat ilgilenerek, “Müşteri memnuniyetini ve kaliteli üretim sloganı” ile yeni yüzyılda modern ve özgün Türk kadınını, moda renkler ve modellerle buluşturmaya devam etmektedir.

Modailgi Bayilik İletişim Bilgileri

Telefon : 0312 473 45 30
Faks: 0 312 473 45 34
Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Caddesi 7/4 Modailgi / Balgat
E-posta: online@modailgi.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.