Mochka Takı ve Aksesuar Bayiliği veriyor

Mochka Takı ve Aksesuar sektöründe bayilik veren firmalardan birisi. Türkiye genelinde 7 ilde 10 mağazası bulunan Mochka, 5 yıldır sektörde toptan ürün bayiliği ve mağaza açma konusunda girişimcilere yardımcı oluyor. Ankara merkezli firma kendi ürettiği takı ve aksesuarlar ile seçkin koleksiyonlar oluşturuyor.

Mochka Bayilik Bilgileri

Global nitelikli bir marka olan Mochka, marka standartlarını yakalayabileceğine inanan yatırımcılara Franchise hakkı tanımaktadır. Mağaza konumunuz ve yatırım planlamanızın uygun görülmesi durumunda tüm Franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilecektir.

2013 yılından bu yana faaliyet gösterdiği takı sektöründe pek çok ilkin öncülüğünü üstlenen ve üstün hizmet kalitesi sunan Mochka, yılların tecrübesi ve birikimi ile oluşturmuş olduğu Franchising Sistemi’nde, sizlerle işbirliği içerisinde olmaktan mutluluk duyacaktır.

Mochka Franchisee’ı Olmanın Avantajları:

– Riskin Azalması, Başarı Şansının Artması: Bağımsız bir girişimcinin piyasaya girdiği anda karşılaşacağı risk oranını, Mochka Franchisee’ı olarak çok büyük bir oranda azaltmaktasınız. Mochka’nın tanınmış marka ismi, kabul görmüş mal ve hizmet sunumuyla pazara dâhil olduğunuzda başarı şansınız büyük oranda artmaktadır.

– Maliyet Avantajı: Mochka’nın sahip olduğu tecrübe, Franchisee’nin masraflarını büyük oranda azaltmaktadır. Mochka’nın araştırma ve deneyim sonuçlarından Franchisee’ları, para ve zaman harcamadan yararlanabilirler. Ayrıca Mochka tarafından yapılan her türlü reklam, tanıtım ve halkla ilişkiler faaliyetlerinden yararlanan Franchisee’lar, bu harcamalardan da kurtulmuş olurlar.

– Ortak Stok Yönetim Avantajları: Mochka CRM (Customer Relationship Management) yani “Müşteri İlişkileri Yönetimi” sistemi ile Franchisee’lar, merkezde ki ürün stokunun tamamını görebilmektedirler. Bu sayede, Mochka e-ticaret sitesinde yer alan ürün, merkezin stokunda yer almıyorsa; ürünün satışı Franchisee tarafından gerçekleştirilebilir.

– Yüksek Kar Marjı: Mochka marka tanınırlığı ve müşteri sadakati dolayısıyla Franchisee’lar,
yüksek kar marjı sağlamaktadırlar. Mochka, Frachisee’larından kar payı almamaktadır.

– Eğitim Desteği: Mochka, Franchisee’larına eğitim ve uzman personel desteği sağlamaktadır.

Mochka Franchisee’ı Olma Süreci ve +detaylar hakkında firmaya iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Franchise ve Bayilik Şartları Hakkında Bilgi Almak İçin;

Adres: Varlık Mah- Yalova Sok- No:11/1 Yenimahalle/ANKARA
Tel: +90 (312) 446 16 62
E-Mail: franchise@mochka.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.