Miss Poem Bayilik - Bayan Hazır Giyim

Miss Poem Bayilik – Bayan Hazır Giyim

Miss Poem Bayilik

Miss Poem bayan hazır giyim sektöründe bayilik veren bir firmadır. 24 yıllık tecrübesiyle Miss Poem Türkiye ve dünyada genç vizyonun öncü isimleri arasında yer almaktadır. Mağaza bayiliği ve Corner bayilik imkanları bulunan firmanın ürünleri 120’den fazla mağazada satılmaktadır. 600’ün üzerinde Corner mağazası bulunan Miss Poem bayilik vererek büyümeye devam etmektedir.

Miss Poem Bayilik Modelleri

Miss Poem SHOP BAYİLİKLER:

Mağazalarda aranan özellikler

Franchise olarak planlanan mağazanın; bölgedeki çarşı merkezi olan ana cadde üzerinde bulunması, alışveriş merkezi için ise diğer kurumsal markaların bulunduğu shopping mall içerisinde yer alması gerekmektedir.
Mağaza, en az 100 m² alana sahip olmalıdır.
Mağazacılık ve perakende tekstil ürünleri satışında tecrübe aranmaktadır.
Sürekliliği sağlayacak, kurumsal kadroları oluşturacak alt yapıya sahip olunmalıdır.
Siparişler, Miss Poem’in sezona göre mevcut koleksiyonu içerisinden yapılmaktadır.
Miss Poem mağazasının mimari tasarımı ve dekorasyonu planlanmakta ve uygulamaya alınmaktadır.
Franchise alan firmanın tanıtım harcamaları için ayıracağı bütçe, oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılmaktadır.

Yatırım planlamaları, Miss Poem standartları ve temel kurallarıyla paralellik arz eden girişimci firma ile irtibata geçilmektedir. Mağaza lokasyonu ve yatırım planının uygun görülmesi durumunda tüm franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilmektedir.

Miss Poem CORNER BAYİLİKLER:

Mağazanın; bölgedeki çarşı merkezi olan ana cadde üzerinde bulunması, alışveriş merkezi için ise diğer kurumsal markaların bulunduğu shopping mall içerisinde yer alması gerekmektedir.
Mağaza içerisinde Miss Poem için en az 30 m2 alan ayrılmalıdır.
Mağazanın, Miss Poem markası ile uyumlu ürünler satması ve yine markaya uygun ürünlerin yanında yer alması gerekmektedir.
Cornerlar’da Miss Poem merkez ofisi tarafından gönderilen poster ve görseller yer

Markalar

MİSSPOEM CASUAL

Miss Poem Casual koleksiyonu; şıklığı rahatlıkla birleştirmek isteyen moda severlerin kısa sürede ilgi odağı haline gelmiştir.

SWEETTHINGS

Renkli, mutlu ve cıvıl cıvıl yaşamaktan ödün vermeyenler için Miss Poem’in özel olarak tasarladığı Sweetthings koleksiyonu, sevimli ve zevkli detaylarıyla geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor.

MİSSPOEM DENIM

Denim kumaşın vazgeçilmez çekiciliğini Miss Poem’in özgür ruhuyla buluşturan Miss Poem Denim, markanın spor ve farklı yönünü ortaya koyuyor.

JUST BLACK

Gecenin vazgeçilmez rengi olan siyah, Just Black koleksiyonunun ağırlıklı rengini oluştururken, davetler, partiler, yılbaşı etkinlikleri, yemekler, doğum günleri, mezuniyet gibi özel günler için parlak kumaşlardan elbiseler, mini ceketler, taytlar, işlemeli t-shirtler, şort ve pantolonlar koleksiyonun zengin çeşitliliğini ve farkını ortaya koyuyor.

MİSSPOEM BASICS

Modaya, trendlere ve müşteri taleplerine göre sürekli olarak güncellenen modelleri ve geniş ürün çeşitliliğiyle Miss Poem Basics grubu, Miss Poem’in vazgeçilmez alt markasını oluşturuyor.

MİSSPOEM ACCESSORIES

Giyinirken ayrıntılara dikkat eden, kullandığı aksesuarla da göz alıcı olmaya özen gösterenler için Miss Poem’in özel olarak dizayn ettiği Miss Poem Accessories koleksiyonu, trendleri yakından takip ederken şıklığından vazgeçemeyenler için rengarenk alternatifler sunuyor!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.