MGA DIGITAL REALTY

MGA DIGITAL REALTY

MGA DIGITAL REALTY , “konut, karma proje ve bilişim şehri projelerinde ihtisaslı, global emlak konusunda tecrübeli, gayrimenkul ve arazi geliştiriciliği, emlak, mortgage brokerlığı ve proje finansı konularında uzman 38 yıllık bilgi birikimi, deneyim, tecrübe ve vizyona sahip olup, müşterilerine uygun sonuç odaklı çözüm ve öneriler sunan “AMERİKA” menşeili bir kurumdur.

Yurt içinde ve yurt dışında gayrimenkul alanında “Developer” (Geliştirici) rolü üstlenerek, yeni projeler oluşturma, yapılandırma ve uygulamada güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte sektöründe bir ilk olmayı hedeflemektedir.

NOVA GROUP HOLDING, konsept çalışmasından uygulamaya, finans ve pazarlamaya kadar yüksek tasarım ve çözüm ortaklarının inşaat kalitesi ile Hotel, AVM, Residence, İş Merkezi, Hastane ve çeşitli Karma Projeler geliştirir.

NOVA GROUP HOLDING, kendi finans gücünün yanı sıra, Amerika’da bulunan büyük bireysel yatırımcılar, kurumsal müteşebbisler (lender, gayrimenkul şirketleri veya gayrimenkul fonları) ile iş birliğine dayalı ortaklık yapar.

Uluslararası piyasalar hakkında derinlemesine bilgi sahibi olan NOVA GROUP HOLDING, kendi bölgesel sınırlarının dışına çıkmak isteyen müşteriler için de en güçlü ortaktır.

Misyonumuz

Gayrimenkul sektörünün en teknolojik şirketi olarak mükemmel hizmet anlayışı ile faaliyette bulunmak…

Vizyonumuz

Yabancıya gayrimenkul satan en iyi firma olmanın yanı sıra 2017 yılı sonuna kadar ülkemizin gayrimenkul sektöründe en fazla Franchise sayısına sahip olan Digital Franchise zinciri olmak…

Temel Değerlerimiz

Rekabetçi ancak İşbirlikçi bir anlayış ile mesleki uzmanlığı üst düzeyde olan, kişisel verilerde gizliliği ilke olarak benimsemiş ve gayrimenkul sektörünün en güvenilir firması olmak..

Ofisin mali ve idari yükünü taşımadan sadece pazarlama – satış düşünerek çalışır. Tüm enerjisini para kazanmak için harcar. Toplantı için veya kendi özel ihtiyacı için ofis gerekli olduğunda ana şirketin İstanbul ve ülkemizin büyük şehirlerindeki hazır ofislerinde de çalışma imkânına sahiptir. MGA DIGITAL REALTY

Digital yatırımınızı yapıp kendinizi hazırladıktan sonra sadece 15.000 TL + KDV ödeyerek ofis açabilecek ve ofis emlak bayiliği aşamasına geçebileceksiniz.

Ofis açmadan önce de digital bayilik alarak hem alt yapınızı oluşturur, hem kazanç sağlayıp eğitiminizi tamamlarsınız ve emlakçı belgesine sahip olup NOVA sistemi sayesinde küreselleşebilirsiniz. MGA DIGITAL REALTY

Devir internet devridir, emlak sektörü de DİGİTAL dünyanın dışında kalamayacaktır.

Kendinizi madden ve manen ofis açmaya hazır hale getirdiğinizde, siz ofisinize bağlı digital emlak bayilikleri verirken bizde kazan kazan sistemi ile sizin daha da büyümenizi sağlamış olacağız..

MGA DIGITAL REALTY

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.