Meydan 54

Meydan 54 Sakarya’da bulunan cadde avm konseptinde bir yatırım merkezi. Girişimciler veya bayilik veren firmalar son dükkan fırsatları için bize ulaşabilirler.

Meydan 54 Hakkında

Meydan 54 Yaşam ve Ticaret merkezinin yatırımcısı, yurtiçi ve yurtdışı projeleri ile sektörün öncü kuruluşlarından olan OTTO YATIRIM İNŞAAT A.Ş. firmasıdır.

Kompleksimizin AVM kısmı tamamlanmış ve mağazaların dekorasyon sürecinin son aşamasına gelinmiş durumdadır. 3 Ağustos 2018 tarihinde hazır bulunan mağazalarımızla soft açılışı yapılmış olup, merkezin resmi açılışı da kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirilecektir.

Köfteci Yusuf, Koton, Mavi, U.S. Polo ASSN, Hummel, Sarar, Özdür Mobilya (yerel), Coffee House, Lokum Kahve, Manche erkek giyim , Alp Çocuk Dünyası, Arya Mini Market dekorasyonu tamamlanmış ve açılmıştır. Diğer dekorasyonu devam eden markalarımızla birlikte AVM nin doluluk oranı açılış sürecine kadar % 95 olacaktır.

Merkezimiz, İç Anadolu Bölgesini ve Karadeniz Bölgesini Marmara Bölgesine bağlayan bir konumda ve en büyük avantajı da (D 100) E-5 Karayolu ile bağlantılı olmasıdır. Aynı zamanda Sakarya il merkezi ve diğer tüm ilçelerde bulunan ziyaretçilerimizin rahatça ulaşabilecekleri bir alandadır.

Kompleksimiz 2 etaptan oluşmaktadır.
1. Etap tamamlanmış olup, 15.000 m2 lik alan üzerinde 8.000 m2 kiralanabilir mağaza alanı ve 90 adet ofis bulunmaktadır.
2. Etap çalışmaları başlamış bulunmaktadır. Bu ilave etap ta ise 11.000 m2 lik alana yine 8.000 m2 kiralanabilir mağaza alanı ile 60 Adet ofis yapılacak olup kompleks tamamlanacaktır.
Toplam mağaza sayımız 100 olacaktır.

Merkezimizi ziyaret edecek ziyaretçilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir karma oluşturuldu. Giyimden kozmetiğe, teknolojiden dekorasyona ve özellikle meydan alanının rahatlığında yeme – içme ihtiyaçlarının sağlandığı, çocukların doyasıya eğlenebilecekleri bir konsept geliştirildi. Diğer taraftan ziyaretçilerin ofislerimizde bulanan diğer iş kollarından (Doktor, Diş hekimi, Avukatlık bürosu, Mimarlık bürosu v.s.) faydalanabilmeleri düşünülerek tasarlandı. Kısacası tüm ihtiyaçların aynı noktada çözüme kavuşabileceği bir alan (meydan) yaratıldı.

Hem iş hem de alışveriş merkezi olarak tasarlanan konseptimiz açık alanlı bir mimari ile tasarlandı. Merkezin orta kısmında bulunan meydan alanında çocuk oyun havuzları ve süs havuzları ile dinlenme alanları oluşturuldu. Meydan alanının neresinde olursanız olun, tüm markaları rahatça görebileceğiniz mimari yapıya sahibiz.

Merkezimiz içerisinde banka şubeleri Atm’ ler mevcut. 240 araçlık kapalı ve 300 araçlık açık otoparkımız bulunmaktadır. Ayrıca, bay – bayan mescidimiz, bebek bakım odalarımız, çocuk wc lerimiz ve oto kuaför alanımız bulunmaktadır.

MEYDAN 54 YAŞAM VE TİCARET MERKEZİ, ERENLER / SAKARYA
Adres : Erenler Mahallesi 1201. Sokak No:5
Erenler/SAKARYA
Meydan 54 Yer Kiralama için Formu Doldurmanız Yeterlidir. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.