Meru döner bayilikler veriyor 1
Meru Döner

Meru döner bayilik

Meru Döner bayilik yatırım tutarı 90.000 lira ve 120.000 lira olarak iki konseptte sunulmaktadır. Meru Döner bayiliği almak isteyen girişimciler bize bayilik başvuru formunu doldurarak ulaşabilirler.

Kendisini gıda alanında bir çok kez ispat etmiş olan Meru Döner lezzetleri ve iş fırsatlarıyla karşınızda. Sektörde 2006 yılında kurulan Meru Döner 2007’den bu güne eşsiz lezzeti, kalite ve hijyenden ödün vermeyen çizgisiyle faaliyetlerine devam etmektedir.
Sektöründe kendini kanıtlamış ve 15 yıllık et tecrübesi olan Meru Döner tüm Türkiye geneline franchaise şubelerini açmaya, bu doyumsuz lezzetleri müdavimleriyle buluşturmaya devam etmektedir. Yılların deneyimi, bilgisi ve vizyonu ile harmanlanmış Meru Döner ailesinde siz de yerinizi almak için geç kalmayın.

Dönerimizin hikayesini, kırmızı etle ilgili ustalığımızı, tavuk etinin sunumundan önce yapılanları, özel sırlarımızı ve tatlılarımızın ağzınızda bırakacağı eşsiz lezzeti oluşturan tüm detayları bizden dinleyin.
Meru Döner ürünlerini tattığınızda gurme olmasanız bile o eşşiz hazzı yaşarsınız. Yediğiniz herhangi bir yiyeceğimizin masanıza gelene kadar organik olarak yetiştirilmiş domateslerimizden yeşilliğine, küçük ve büyük baş hayvanlarımızın otladıkları kekik kokulu çayırlardan işleme alındıkları entegre tesislerimize kadar bu bütünü sizinle buluşturan Meru Döner’de size uygun bir tat muhakkak var.

Meru Döner bu lezzetleri sunarken çocuklarımızı da unutmadı. Hamburger, cheesburger seçeneklerinin yanı sıra doğal ve besleyici dönerimizi,hamburger ekmeğinin arasında değerli çocuklarımızın beğenisine sunuyor.

Meru Döner franchiselerına 2 yatırım seçeneği sunmaktadır. Bunlardan biri “Meru İskender”, diğeri “ Meru Express” konseptleridir. Meru Döner yatırım yapmanız için doğru yerin seçiminde bu yöndeki araştırma sonuçlarını ve tecrübesini devreye sokarak rehberlik yapar. Alışveriş Merkezlerinde yer temini konusunda profesyonel olan Meru Döner Franchise alan kişileri yorucu ve karmaşık üretim sistemleri ile değil, zevkli satış işlemleri ile uğraştırır. Açılacak mağazanın tasarımı profesyonel mimari ekip tarafından planlanır. Personel ve eğitim desteği Merü Döner tarafından verilir. Franchiselara tanınan 30 gün sermaye desteği bulunmaktadır. Sözleşme süresince bir defaya mahsus olmak üzere franchise bedeli alınır. Yatırımcının para kazanmasını sağlamak en önemli unsurdur. Kazan kazan politikamızın işlevini sürdürebilmesi için hem franchise alanın hemde franchise verenin para kazanması gerekmektedir.

Meru Döner açmak istenilen dükkanın Alışveriş merkezleri, ana cadde üzerinde olması, okul, dershane, banka, bürolar v.b. yoğunluk alanlarına yakın olması ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde olmasına dikkat edilmelidir. Meru Döner olarak yapılan fizibilite çalışması sonucunda onay verilen dükkanın dekorasyon ve kurulum süreci ile ilgilenilerek işletmeye hazır hale getirilir. Franchise departmanı tarafından verilecek proje kapsamında inşaat ve dekorasyon işlerinizi Meru Döner’in standartlarında profesyonel ekipler yürütmektedir. Meru Döner dekorasyon
işlerini üstlenecek ve dükkanınızı size “anahtar teslim” olarak verecektir.

Meru Döner merkez olarak açılış gününüzden itibaren gerek eğitim gerekse pazarlama desteğini tüm mağazalarına vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu ve destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır. Açılış sonrası ve genel işleyişinizde rutin olarak aylık ziyaretlerle sizi merkez olarak denetlemektedir. Oryantasyon süreci mağaza açılış tarihinden 1 hafta önce başlar. Tüm personeller eğitime alınır. Ürün hazırlanışı ve sunumu, hijyen şartları,
işletmecilik, müşteri ilişkileri, satış eğitimi bu bir hafta boyunca ücretsiz verilir.

Meru Döner ürünlerini Antalya Organize sanayi bölgesinde ve Bursa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesislerden tüm şubelerine soğuk zincir bozulmadan tek elden ulaştırır. Tam entegrasyone sahip tesisler sayesinde şubelerin tüm ihtiyaçları hızlı ve sorunsuz olarak karşılanmaktadır. Üretim tesislerinde imal edilen tüm ürünler gıda uygunluk spektleri ve analiz raporları ile birlikte gelmekte, şubelere de gıda üretim izin belgeleri ile ulaşmaktadır.
Üretim tesislerinde uzman kadro tarafından kontrol edilen tüm ürünler saklama koşullarına dikkat edilerek sevkiyat ve soğuk hava depolarına alınmaktadır. Sevkiyat zamanları şubelerin ihtiyacına göre ayarlanan bir program içinde haftalık olarak yapılmaktadır.

Bu lezzetin içinde doğallık,sevgi,arkasında üstün yönetim becerisi,işinin ehli ustaların sırrı; karşılığında sizin beğeniniz var. Meru Döner yeni konseptiyle size daha pratik ve işlevsel franchise çözümleri sunmaktadır.Ürünler pişirilmiş ve kesilmiş olarak soguk zincir kurallarına uygun şekilde elinize ulaşır. Özel yaptırdığımız fırınlarımızda ürünlerimizin lezzeti bozulmadan sunulmaktadır.

Meru Döner Bayilik başvuru formu

Lokasyon tercihi yapınız.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.