Maydanoz Köfte Bayilik Veriyor

Antalya merkezli olan Maydanoz Köfte kısa sürede 3 şubeye ulaşarak bayilik vermeye devam ediyor. Fast Food sektöründe köfte odaklı lezzetleri olan ve ürünleri Helal Sertifikalı olan Maydanoz Köfte girişimcileri karlı bir yatırım için davet ediyor. 5 yıl içinde 50 bayiye ulaşmayı hedefleyen firma sıra dışı konsepti ile dikkat çekiyor.

MAYDANOZ KÖFTE Bayilik Avantajları

Marka Bilinirliği
İnsanlara kendinizi tanıtmak için zamana ihtiyacınız vardır. Bu düşünce marka özelinde düşünüldüğünde de değişmemektedir. Maydanoz köfte sektörde geçirdiği zaman ve hizmet kalitesi sayesinde hedef kitlesine kendisini iyi tanıtmayı başararak, markaya duyulan güven duygusunu kuvvetlendirmiş olarak, arasına katılacak olan girişimcilere bu gücü yaşama fırsatı sunacaktır.

Müşteri Bağlılığı
Müşteri, Maydanoz Köfte’de önceden denediği, memnun kaldığı, ve tekrar seçtiği hizmeti bulmaktadır. Çoğunlukla tesadüfen değil, isteyerek ve seçerek içeri girmekte, her işletmede de alıştığı hizmeti aynen bulmaktadır. Bu nedenle Maydanoz Köfte’nin müşterisi büyük oranda “sadık” müşteridir. Ekonomik krizden, yeni rakiplerin türemesinden, rakiplerin reklamlarından fazla etkilenmez. Sadık müşteri, bir işletmenin sahip olabileceği en değerli sermayedir.

Deneyim & Tecrübe Paylaşımı
Yatırımcılarımız, giriştiği işin geleceği konusunda endişe taşımamalıdır. Yapılması muhtemel hatalara yeniden düşmesi engellenerek, bilimsel veriler ve kurum olma vizyonuyla hareket ederek paydaşlarını ileriye ve yükseğe taşımak adına deneyim ve tecrübesini tüm şeffaflığı ile paylaşacaktır.

Kendini Karşılaştırabilme
Yatırımcılarımız, işletme körlüğüne kapılarak, işletmesinin eksiklerini ve yanlışlarını görmeyebilir. Maydanoz Köfte’nin tüm paydaşları ile kendini karşılaştırabilmesi, bu hataları fark etmesini ve doğru önlemleri almasını kolaylaştıracaktır.

Merkezi Strateji ile Tanıtım Faaliyetleri
Maydanoz Köfte, yatırımcılarından gelen katkı payı ile reklam fonu oluşturmakta ve bu reklam fonu ile merkezi reklam kampanyaları yapmaktadır. Maydanoz Köfte’nin deneyimli iletişim uzmanları sayesinde tek bir merkezden yönetilen reklam ve PR faaliyetleri ile birim saatte aldığınız kâr oranları yükselecek ve reklam faaliyetleri için ekstra bir zaman kaybının önüne geçilmiş olacak.

SIRA DIŞI KONSEPT
Doğaya özlemi, mekanlarımızda dindiriyoruz. Doğanın renklerini cezbedici unsurlar olarak kullanıyor, insanların burada doğadan aldıkları enerjinin katkısız ürünlerimiz ile doğal seyrinde devam etmesini amaç ediniyoruz. İç dekorasyonumuzda; turuncunun enerjisini, yeşilin yeniliğini, kahverenginin sıcaklığı ve ahşabın estetik görünümünü harmanlıyor, graffiti tasarımlar ile modernizme şık bir eleştiri getirerek marka felsefemizi taçlandırıyoruz. Edison ampüllerimiz ve salata vitrinlerimiz ile görsel bir şölen hazırlıyor; sıra dışı sanat anlayışımız, aykırı ama samimi konseptimiz ile renklerin adına konuşuyoruz! İrili ufaklı bütün detaylarda doğayı hatırlatıyor ve onu yaşıyoruz. Uzun lafın kısası, önce gözleri; sonra da karınları doyuruyoruz. Maydanoz Köfte Self Servis Şimdi “Maydanoz Köfte” lezzetini daha çok noktada, daha çok insana kolayca ulaştırabilmek “Maydanoz Köfte Self Servis” konseptini hayata geçirdik. Yeşilliği bol bol masaya attığımız şekilde, bol bol tepsinize koyup misafirlerimize veriyoruz. Dileyenlere ekmeğinin içine hangi yeşilliği istiyorsa biz dolduruyor, daha uygun fiyata sunuyoruz. Böylece donuk, yağlı, sağlıksız ekmek arası ürünler yerine, misafirlerimize sağlıklı, doğal ve lezzetli ekmek arası ürünler veriyoruz.”

FRANCHISE SİSTEMİ
Minimal Risk
UFRAD’dan alınan bilgilere göre; 10 yıllık istatistiklere bakıldığında, Küçük işletmelerin %64’ü kapanmaktadır. Franchise alanların ise %10 u ikinci işletmeyi % 6 sı da üçüncü işletmeyi açmıştır.

Optimum Yatırım
Maydanoz Köfte; markalaşmaya giden yolda bir marka olmanın gerektirdiği zaman ve eforun farkındadır. Bu emek ve eforun başka bir girişimcinin de işe harcayacağı emeği ve zamanı pozitif yönde kullanabilmesi için, onu kendisiyle iş ortağı olmaya davet etmektedir. Bu markalaşma sürecinde harcanan zaman ve enerji düşünüldüğünde Franchise için ödenen katkı payının çok cüzi kalacağı kavranacaktır.

Uygun Lokasyon
Yer seçimi Maydanoz Köfte için olağanüstü öneme sahiptir. İşletmenin bulunduğu yerdeki potansiyelin keşfi ve bu hedef kitleye nasıl ulaşılacağının tam ve eksiksiz anlaşılması paydaşlarımızın daha fazla kâr ve ciro elde etmesini beraberinde getirir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.