Mavi Jeans Bayilik ve Franchise Şartları

Mavi Jeans Bayilik Bilgileri

27 yıl önce kurulan Mavi Jeans franchise veriyor. Bayilik şartları olarak girişimcilerden bayilik bedeli almayan firma şu anda dünyanın bir çok ülkesinde bulunuyor. Mavi Jeans Bayiliğini yurt içinde ve yurt dışında almanız mümkün oluyor. Markanın konsepti kot giyim üzerine odaklanmış ama aynı zamanda triko, mont, kadın ve erkek aksesuarları gibi bir çok üründe bünyesinde bulunuyor.

Türkiye’de ve dünyada bir çok e ticaret sitesinde ürünleri satışa sunulan Mavi markasınin hisseleri aynı zamanda Borsa’da işlem görüyor. Mavi Jeans’ın üst düzey yönetiminde ise Ceo’su Cüneyt Yavuz’dur. Firmanın Global marka direktörü ise Elif Akarlılar’dır. Cfo yani mali işler müdürü ise Tuba Yılmaz’dır. Türkiye Ülke ve Dış Pazarlar Direktörü ise Okan Gürsan’dır.

Mavi Jeans Giyim Sektöründe Bayilik Veriyor

Mavi Jeans

Giyim sektöründe özellikle gençlere hitap eden marka yurt dışında da çok biliniyor. Giyim mağazası açmak isteyen girişimcilere corner bayilik, franchise mağaza kurulumu ve yurt dışında mağaza açma gibi kriterlerde yardımcı olan Mavi Jeans perakende sektöründe sürekli büyüyen bir yapıya sahip. Toplamda 360’ın üzerinde mağazası olan firmanın 3600’ün üzerinde personeli bulunuyor.

Denim sektöründe 9 milyon adetlik üretim yapan firma bunun 2 milyonunu başta ABD, Kanada, Avrupa, Rusya ve Avustralya olmak üzere yurt dışına satmıştır. Diğer ülkelerde 65 mağazası olan Mavi jeans ürünlerini ve bayilerini sürekli olarak reklamlar ile desteklemektedir.

Mavi Jeans Mağaza Bilgileri

Mavi jeans kar marjı ürünlere göre ve ürünlerin satıldığı ortamlara göre değişkenlik göstermektedir. Mağaza dekorasyonu firma tarafından öngörülen şartlara göre yapılması gerekmektedir. Tabela kullanımı marka standartlarına göre uygulanmalıdır ve personel firma tarafından eğitilmelidir. Avm ve işlek caddelerde açılan mağazalarda Mavi Jeans harici ürün satışı yapılmamaktadır. Mavi markalı ürünleri mağazası olan girişimciler ise corner bayilik olarak alabilmektedir.

Bayilik için gereken toplam yatırım tutarı ve diğer ayrıntılar için firmanın web sayfasından iletişim formunu doldurmanız gerekli.

1 cevap
 1. Edis Dzanic
  Edis Dzanic says:

  Dear,

  We are HYPOMARKET company from Bosnia and Herzegovina, we have a group of companies with different activities.
  We are interested in opening a store of clothing in our country, we are interested in your brand, can you send us more information on cooperation with you, whether you are doing franchise and other information.

  My contact:
  +38761733702 Viber or whatsap

  BR
  Edis Dzanic

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.