MAPRO WORLD

MAPRO WORLD

MAPRO WORLD  Şirket Profili
Hayati Toka tarafından 2007’de temelleri atılan MaproWorld; temel olarak, tüketim ürünleri, kurumsal banyo tedarik ve yönetimi, haşere ilaçlama, kanal açma alanlarında; gerek ulusal gerekse uluslararası pazarlara yönelik çalışan bir şirket olarak varlık göstermektedir.

Müşterilerinin, iş ortaklarının ve çalışanlarının hayat standardını yükseltme; bireyler için daha temiz, daha sağlıklı bir gelecek inşa etme fikirleriyle yola çıkan MaproWorld; yenilikçi ve değişime açık bir kurum kültürünün yerleşmesi için kalitenin yaşam biçimi olarak görüldüğü bir çalışma ortamı oluşturmuştur.

Tüm çalışanların strateji üretme ve hayata geçirme süreçlerinde aktif olarak görev almalarını sağlayabilmek için; “topluma, insana, doğaya saygı” düşüncesini odak noktası olarak belirlemiş bir yönetim yaklaşımını benimsemiştir. MAPRO WORLD

MaproWorld bir yönetim felsefesi olan “Make Life Greener” mottosu ışığında, yenilenemeyen kaynakların daha tasarruflu kullanılabilmesi yönünde yatırımlar yapmayı, enerji verimliliğini sağlayarak faaliyetlerinin çevre üzerindeki etkisini azaltmayı toplumsal bir sorumluluk olarak görmektedir. Sürdürülebilir hayat ve gelecek düşüncesinin bir yansıması olarak; yalnızca hizmet alanının değil, topluma katkı sağlayacak her projenin desteklenmesi prensibiyle de hareket etmektedir.

Franchise
Siz özelsiniz, işiniz neden olmasın? Sadece sizi değil geleceğinizi de düşünen, koşullarını sizin belirleyebileceğiniz bir ticari arenada, avantajlı bayilik olanaklarıyla kendi işinizin patronu olmak istemez misiniz?

Sizi, kaliteyi konfora dönüştüren ve prestiji yeniden tanımlayarak hayallerinizi daha da yükseğe taşıyabileceğiniz bir markanın çatısı altında hayallerinizi gerçekleştirmeye davet ediyoruz. MAPRO WORLD

Hayallerinizdeki iş fırsatı şimdi bir adım ötede… Günümüz rekabet koşulları içerisinde güçlü, güvenilir ve büyük bir markanın çatısı altında olma ayrıcalığına sahip olmak için acele edin. Daha fazla kazanç, daha fazla konfor, daha fazla keyifle donatılmış MaproWorld dünyasını hemen keşfedin.

Hijyenik, çevreci ve teknolojik hizmetleri ile ticari banyo yönetimi alanında kendi işini kurmak isteyen girişimcilere avantajlı iş fırsatları sunuyor.

MaproWorld; her şeyden önce bir ticari banyo yönetim hizmetidir, işletmelerin banyolarına hem ekonomik hem de çevreci ürünler tedarik eder, stokları takip eder, tedarik zamanlamasını yönetir, teknik problemler yaşanması durumunda bunları çözer (kanal açma); yani ticari işletmelere anahtar teslim hizmet sunar.

MaproWorld franchise modeli Türkiye’nin ilk ve tek araçlı franchise modelidir (van-based). Bu sayede, düşük maliyetlerle işini kuran yatırımcı; yatırım maliyetini yaklaşık 1 yıl içerisinde geri kazanır. Araç ve girişimci ile yürüyen bir iş modeli olduğundan, işletme sermayesi ihtiyacı çok düşüktür. MAPRO WORLD

MaproWorld, tüm girişimcilere sunduğu franchise başlangıç paketiyle, sunduğu eğitim ve koçluk programlarıyla fark yaratır. Bayilerinin faaliyet gösterdikleri ticari arenada daha kısa sürede müşteri portföyü oluşturarak kazanç sağlamalarını mümkün kılar. MaproWorld Genel Merkezi, özellikle müşteri portföyü oluşturma konusunda; gerek anlaşmalı zincir mağaza müşterilerinin girişimciye doğrudan yönlendirilmesi, gerekse bölgedeki ticari işletme listelerinin girişimciyle paylaşılması gibi benzersiz destekler sunar. Ayrıca, MaproWorld çağrı merkezi, girişimcilerin kendi bölgelerinden gelen tüm başvuruları girişimciye online olarak iletir.

Girişimci, bayiliğinin ilk gününde MaproWorld müşteri takip sistemine dahil olur, böylece tüm iş akışını online olarak yönetebilir. İhtiyaç duyduğu tüm teknik ve idari konularda Genel Merkez’den anında destek alır.

MaproWorld’ün Girişimci Adaylarına Sunduğu Destekler: MAPRO WORLD

Yerinde Eğitim Desteği
Pazarlama ve Satış Desteği
Hukuki Danışmanlık
Operasyonel Yönetim Desteği
Merkezi Servis Yönetimi
Merkezi Olarak Yönetilen CRM Sistemi
Online Satış-Karlılık Hesaplama
Performans Yönetimi
Digital Pazarlama Altyapısı
Sosyal Medya Yönetimi

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.