Mambocino

 Mambocino 
Türkiye’de 2001 yılından bu yana gurme kahve sektörünün içinde yer almaktadır. Şirketimiz 2007 yılından itibaren, merkezi İngiltere’de yer alan Mambocino Coffee Company‘ nin Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.
Aynı zamanda İtalya’dan kahve  makineleri ile birlikte horeca ekipmanları ithalatı da yapmaktadır. Gurme kahve sektörünün her konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, özellikle toptan kavrulmuş espresso çekirdeği satışı, aromalı kahveler, yöresel kahveler, kahve şurupları, sıcak çikolatalar ve toptan espresso makineleri ve öğütücüleri satışı ile ön plana çıkmaktadır. Günümüzde, ülkemizde özelikle büyük metropollerde popüler olan coffee shoplara ve otellerin, bu konudaki hammadde ihtiyaçlarına yönelik ithalat ve üretim yapmaktadır. Aynı zamanda bu konuda danışmanlık ve Mambocino Co.‘nun franchising haklarını da vermektedir.
Mambocino Coffee Company London, İtalyan ortaklığıyla 2000 yılında İngiltere’de kuruldu. Merkez ofisi İngiltere’ de bulunan Mambocino; kişisel tüketime uygun hazır/instant kahve grubu, “profesyonel düşünenler için” sloganıyla toptan espresso çekirdek ve aromalı-yöresel öğütülmüş kahvelerin satıldığı gurme kahve grubu, güne zinde başlamak isteyenler için “Wake Up With Mambocino” teması ile Mambocino’nun nefis kahvelerini yudumlayabileceğiniz Mambocino Coffee franchise konsept mağazalar grubu ile hizmet vermektedir., Hazır kahve grubunda, MAMBOVEND instant otomat ürünleri, gold & classic & toz kahve, 3’ ü 1 arada krema, toz çikolata, hazır çay ürünleri ile Hotel, Restaurant, Catering, Airlines ikram servislerine hizmet sunmaktadır. Mambocino, Torani ve Brasilia markalı ürünlerinin yanı sıra smoothie meyve püreleri, gurme çaylar, sıcak çikolata ile frappe mix’lere kadar çok çeşitli ürün ve cafe ekipmanı ile barista aksesuarlarını satışa sunmaktadır., Mambocino kahve şirketi, Latin Amerika ile Brezilya’da mükemmel kalitede hazır, çözünebilir kahve üretimi sağlayan fabrikaların uluslararası temsilcisidir. Avrupa ve Amerika Özel Kahveciler Birliği (SCAE & SCAA) resmi üyesi olan Mambocino; zengin aroma, yoğunluk ve özellikteki kahvelerinin uluslararası Barista yarışmalarında da sunulmasıyla kendisini göstermiş, başarısını belgelemiştir. Türkiye’ye getirdiği birbirinden özel kahve seçenekleri ile dikkat çeken Mambocino, bugün gelinen noktada, geniş ürün yelpazesi ile tüm kahve tutkunlarının beklentilerine cevap verebilecek donanıma sahiptir.
Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2000
Çalışan Sayısı 50
Mağaza Sayısı 06
Franchise İsim Hakkı Bedeli 30.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 150.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 180.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.