magic secents bayilik 4

magic secents bayilik

Biz ilk kurulduğumuz 2002 yılından beri hep aynıyız, magic secents bayilik
Profesyonel işlerin yanı sıra hiç bir zaman amatör ruhumuzu kayıp etmeden türkiyeye en kaliteli ve en uygun fiyatlarla oda kokuları, araç kokuları gibi özel dünyaca ünlü markaların esansları baza alınarak ve ortak çalışmalarımızla hem tüketiciye hemde geniş dağıtım ağımızla iş ortaklarımıza sunuyoruz.
Herbiri konusunda uzman satın alma, mağaza müdürlerimiz, mağaza satış danışmanlarımız, satış ekimiz, toptancılarımız, tedarikçilerimiz, ithalat ve ihracatçılarımız, üreticilerimizle el ele sizlere her zaman daha iyisini sunmak için herkese vizyonumuzda olan en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara temin etmeye sizlerin istekleri doğrultusu çalışıyoruz.

Portakal ve limon kabuklarının içlerini güzelce temizleyin. Ardından içlerine sırası ile deniz tuzu, nane ve karanfil ekleyerek odanızın güzel kokmasını sağlayabilirsiniz

Çubuk tarçınları baton mumların etrafına yapıştırıcı ile sabitleyin.

Renkli ipler veya kurdeleler ile süsleyin. magic secents bayilik

Bambu çubuklarını renkli bantlar ile süsleyin. Minik bir kasede sevdiğiniz çiçek veya kokularından karıştırın. Minik şişe veya kavanozların içine karışımı aktarın. Ardından süslü çubukları yerleştirin.

Portakalların içlerini kaşık yardımı ile çıkarın. Dik şekilde durabilmesi için yuvarlak yerlerini düzleştirin. İçerisine minik kokulu mumlardan koyup evinizin kokusunu değiştirebilirsiniz.

Portakalları dilimleyin ve minik bir tencereye alın. İçerisine karanfil taneleri, yeni bahar ve anason ekleyerek kaynatın. magic secents bayilik

Kahve çekirdeklerini kuru yemiş kaselerine yerleştirin. Ortasına minik mumlardan yerleştirip, yakın.  Kahve fincanlarına hatta kupalara bile hazırlayabilirsiniz.

Minik bir kaseye 1 yemek kaşığı karbonat ve 1 yemek kaşığı esansiyel yağ ekleyin. Ardından 1-2 damla limon suyu ve çok az su ilave edin.

Tüm malzemeleri iyice karıştırıp, sprey şişesine doldurun. Dilediğiniz zaman odanıza sıkın.

Misket limonlar, sarı limonlara göre daha az suludur ve daha çok limon kokarlar. Bu yüzden misket limonları da oda kokularında  tercih edebilirsiniz.

Limonları ince ince dilimleyin ve içerisine taze nane ve taze kekik yapraklarını ekleyin. Kaynadıktan sonra cam kavanozlara paylaştırın.

1 bardak kurutulmuş lavantanın içerisine 1 çay  kaşığı anason ekleyin. Ardından karanfil ve çubuk tarçını ekleyerek, 1 adet muskat ilave edin.

Kaynadıktan sonra süzüp, sprey şişelerine doldurabilirsiniz. magic secents bayilik

 

franchise veren firmalar,bayilik veren firmalar,bayilik veren parfüm firmaları

 

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.