Madame Coco Yurt Dışında Bayilik Veriyor.

Madame Coco Deha Mağazacılığa ait bir marka. Türkiye’de bayilik vermeyen firma yurt dışında bayilikler veriyor. Franchise konusunda ki şartları arasında mağazanın 400 ile 1000 m2 arasında olmasını isteyen firma aynı zamanda mağazanın yüzde 10’luk kısmınında depo olarak kullanılmasını istiyor.

Madame Coco Bayilik Bilgileri

Franchise Bölgesi ABD ve bazı Avrupa ülkeleri haricinde bölgesel ya da şehir bazında Franchise verilmemektedir, ülkenin tamamı için verilebilmektedir. Verimlilik ve karlılık açısından, geniş çeşitlilikte koleksiyonun doğru ve ideal sergilenebilmesi en ideal alan büyüklüğüdür.

Ödeme Koşulları Ödemeler peşin olarak yapılır ve banka garanti mektubu talep edilmektedir. Marka İmtiyaz Bedeli (Marka Kullanım Ücreti) Pazarın şartlarına ve potansiyeline göre Madame Coco tarafından belirlenen, ilgili ülkedeki marka kullanım ve satış haklarının ücreti talep edilmektedir.

Tecrübe Franchise başvurularında, perakende tecrübesi adaptasyon sürecini ve işin kalitesini arttıracağı için önemli bir değerlendirme konusudur. Bu sebeple Sermaye yeterliliğinden daha önemli bir konu olarak bakılmaktadır.

Ekip Aday şirketin perakende alanında deneyimli ekibinin olması ya da kısa zaman içinde bu ekibi oluşturabilecek beceride olması önemli bir değerlendirme konusudur.

Dekorasyon Firmamız standart bir dekorasyon modeline sahiptir ve dekorasyon firmaları ile Franchise arasında ideal ve minimum maliyetler için aracı konumundadır. Firmamız, mevcutta çalışmış olduğu dekorasyon firmaları ile franchise arasındaki bağı kurar ve işin takipçisi olur. Tüm dekorasyon ve seyahat masrafları Franchise tarafından karşılanır.

Lojistik İhracat FOB(incoterm 2010) olarak firmamız tarafından yapılır. Ürünlerin gümrüğünün yapılıp ilgili kargo şirketine teslimine kadar olan süreçte masraflar firmamıza aittir. Bundan sonraki tüm lojistik süreçleri Franchise’a ait olacaktır. Gerektiğinde uygun bir lojistik kargo firmasının bulunmasında firmamız yardımcı olacaktır.

Bilgi İşlem Firmamız V3 Nebim perakende yazılımını kullanmaktadır. Mağazalarımızda ise Nebim V3’e entegre olarak IBM Pos kasalarımızda kullanılmaktadır. Program merkez server üzerinden online olarak kullanılmaktadır. Franchise aynı altyapıyı kullanacak olup, ilgili software, hardware ve entegrasyon maliyetleri Franchise tarafından karşılanmaktadır.

Ürün Tüm ürün planlama ve yönetimi Madame Coco merkez planlama ekibi tarafından yönetilmekte ve düzenli olarak ürün tedariki sağlanmaktadır. Aday Firmanın İlgili Evrakları – Başvuru yapmak isteyen aday firmalar, aşağıda belirtilen evrakları, talep edilen İş Planıyla birlikte teslim etmelidir. – Kuruluş evrakları, Bilanço, İmza Sirküleri vb..

Madame Coco Bayilik İletişim Bilgileri

Deha Mağazacılık Ev Tekstili Ürünleri San. Ve Tic.A.Ş.
Tel: +90 212 267 27 51-52
Mail: franchising@madamecoco.com
Avni Dilligil Sokak Çelik İş Merkezi B Blok Zemin Kat 34394 Mecidiyeköy / İSTANBUL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.