Luket 1

Luket

luket-detay

 

AEB Grup; emin adımlarla, sistemli büyümek ve kurumsallaşmak adına başarılı girişimlerine bir yenisini daha eklemiş ve “Luket” markasıyla hazır gıda sektörüne girmiştir. 2011 Aralık ayında deneme üretimlerine başlayan Luket; kısa zamanda üretim ve satış hacmini kayda değer oranda genişletmiştir.

3900 metrekare kapalı alanda et döner, tavuk döner ve pişirilmiş hazır et ürünlerine yönelik üretim yapan Luket tesisleri, sahip olduğu üretim kapasitesiyle batıkaradeniz bölgesinde ilk olma özelliğine sahip olduğu gibi bölgedeki hayvancılığın ve besiciliğin canlanması adına da önemli bir girişimdir. Tesisler, gıda üzerine eğitimli personel istihdam ederek bölgenin ekonomisine de olumlu katkılar sağlamıştır.

Firmamız; Türk Gıda Kodeks’inin koyduğu kurallar çerçevesinde, bir gıda üreticisinde olması gereken tüm vasıfları bünyesinde barındırmakta ve ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri belgeleri ile global standartlara uygun çalışma disiplinini ortaya koymaktadır. Temel ilkemiz işimizi büyük özveriyle, güvenilirlikle yapmak olup; ürünlerimizin her bakımdan beğenilmesi, kaliteli bulunması ve tercih edilmesi tüm çalışanlarımızın iftihar sebebi ve başarılarımızın anahtarıdır.
MİSYONUMUZ
Sektörümüzde ülkemizde ve dünyadaki tüm ürün ve teknik gelişmeleri takip ederek şirketimizde uygulamaktır. Bunu yaparken tüm insan kaynağımızı eğitmek ve diğer kaynaklarımızı gerek ekipman, hammadde ve süreçlerin geliştirilmesinde kullanarak tüketicilerimizin ve iş ortaklarımızın gereksinimlerine cevap vermektir.

VİZYONUMUZ
En sağlıklı, güvenli ve kaliteli et ürünlerini, üretimden son kullanıma kadar gerekli tüm standart ve şartlara uyarak üretmek ve dağıtmaktır. Bunu yaparken tüm tüketicilerimiz ve iş ortaklarımızla devamlı olarak iletişimde olarak gelişme ve yeni ürün üretimine açık olmak ve sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

luket bayilik şartları

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2011
Çalışan Sayısı 50
Mağaza Sayısı 01
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 0,00 TL
Yatırım Maliyeti 0,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.