Ltb Little Big Bayilik - Ltb Spor Giyim 2

Ltb Little Big Bayilik – Ltb Spor Giyim

Ltb Little Big Bayilik

Ltb Little Big Bayilik veriyor. Ltb spor giyim modasında öncü olan Türk markalarından birisidir. Uzun yıllardır Denim sektöründe lider olan firma yurt içi ve yurt dışı mağazaları ile bayilik vererek büyüyor. Çak Tekstil merkezli Ltb markası özellikle gençlere hitap eden bir marka.

Ltb 71 ülkede olan ve toplamda 60 yıllık bilgi birikimi olan atlet, t-shirt, gömlek, etek, takım elbise, ceket, pantolon, kazak, spor giyim, şort, kemer, çanta, şapka, iç giyim ve özellikle, dokuma, örgü, triko ve aksesuar gruplarından oluşan geniş bir ürün kategorisine sahiptir.

LTB markasının ana stratejisi, yurt içi ve yurt dışında mağazalarını açarken yaş, cinsiyet ve renk gözetmeden her insana ulaşarak büyüme hedeflerini dikkate almak üzerine kuruludur. Amacımız küresel bir zincire dönüşmek ve tekstil yaratımının sihirli sürecine inanan yeni üyelerle daha büyük bir aile kurmak.

Ltb Little Big Bayilik

Mağazacılık konsepti dünya markası olmak ve başarını devamı için çok önemli bir penceredir, markanın imaji ve felsefesini yansıtmaktır. Her sezon yeni fikirler ve projeler tüketicilere daha rahat alışveriş imkanı sunabilmek için geliştirilmektedir.

Ltb Little Big Bayilik Sayısı

Ltb Little Big ülkemizde 128 mağazası vardır. Bunun 48’den fazlası bayi mağazasıdır. Marka dünya genelinde 8 konsept mağaza, 112 bayi mağazası yer almaktadır.

İstanbul’ da bulunan yönetim binası 25.000 m²’lik bir alana sahiptir. Tasarım bölümünün de yer aldığı ve farklı ülkelerden tasarımcıların da bulunduğu ekiplerin denim ve nondenim koleksiyonları hazırlanmaktadır, 500 den fazla kişinin performansı ile LTB Jeans’in başarısı devam etmektedir. Son teknolojik gelişmeler ışığında 150.000 m²’lik bir alanda kurulmuş olan İstanbul ve Sakarya’daki iki fabrikada yılda yaklaşık 17 milyon parça üretim yapılmaktadır. Aynı zamanda uluslar arası alanda, bir kısmı ünlü olan marka firmalar için üretim yapmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.