OSMANLI ŞİRKETLER GRUBU

OSMANLI ŞİRKETLER GRUBU

OSMANLI SIRKETLER GRUBU GÜCÜMÜZ KÖKLERİMİZDEN
Osmanlı Grup , 1940’lı yıllara kadar uzanan ticaret tarihçesi ile Alaşehir’den Türkiye’nin dört bir yanına uzanan yolculuğuna Kelepir Amca ile başlamıştır. Tek sermayesi olan dürüstlüğü, içtenliği ve işine olan saygısı ile Mehmet Enç, yolculuğuna Bakkaliye ile başlamış; hırdavat ve zahire işlerle 1980’li yıllara kadar hem ticari alanda büyümüş hem de arkasından gelen nesillere doğru iş yapma ahlakını aktarmıştır.

1980’lerden sonra ise değişen Türkiye yapısı ile birlikte ailenin ikinci neslinden Mustafa Enç toptan bakkaliye ürünleri dağıtımına başlayarak şirkete yeni bir soluk getirmiş ve 1990’lı yıllarda şirketi kurumsal bir yapıya kavuşturarak Kelepir Gıda Ltd. Şti.’nin adımlarını atmıştır.

Bugün, en büyük mirasımız olan dürüstlük, içtenlik ve samimiyet ile yolumuza dört alanda devam etmekteyiz. 20.000’e yakın müşteriye ulaşan hizmetlerimiz ve binlerce kişiye sağladığımız istihdam ile attığımız adımlarımızda güven ve saygıyı kendimize mihenk taşı olarak aldık ve geleceğe gidiyoruz.

Dört ana grubumuz altında yer alan Filo, Dağıtım, Lojistik ve Gıda ile çok farklı alanlarda tüketicilere ulaşırken, hiçbir zaman ödün vermediğimiz değerlerimizle gücümüzü köklerimizden alarak geleceğe gülümsüyoruz.

DEĞERLERİMİZ
Değerlerimiz, varolma amacımızı gerçekleştirmede davranışlarımıza yön vermekte ve bunu gerçekleştirebileceğimiz ortamı sunmaktadır.

2006 yılında Osmanlı Dağıtım kurulur. Şirket; İzmir, Manisa, Muğla, Aydın, Balıkesir illerinde 20.000 yakın müşteriye ulaşır. Şirket organizasyon yapısını optimize eder. Osmanlı Gıda, Osmanlı Lojistik, Osmanlı Filo kurulur.

Tutkumuz, aşağıdaki değerlere en üst seviyede sahip olmaktır:

– İşimizin ve özel hayatlarımızın her alanında, dürüstlük,
– Herkese saygı duymak
– Esneklik, hızlı çözüm oluşturma ve kararlılık
– Sorumluluk, daha iyi sonuçlar ve bilinirlik
– Toplumumuzun, bizim ve iş arkadaşlarımızın ailelerinin hayat kalitesini arttırmak için toplumsal liderlik ve destek

Hayata Keyif, Keyfe Lezzet katmak için!
Osmanlı Grup, özünde yer alan gıda yatırımlarına 2000’li yıllarda tekrar geri dönüş yaparak, farklı bir bakış açısı ve yön ile birlikte ilerlemeye karar vermiştir. Dünya’daki tüketici eğilimlerinin farklılaşması ile birlikte her geçen gün dışarıda yeme içme sektörünün gelişmesini bir fırsat sayarak bu alanda yatırımlarını geliştirmiştir.

Geliştirdiği ve yarattığı markalarla birlikte bu alandaki yatırım sayısını her geçen gün arttıran Osmanlı Gıda, rekabet gücünü ve yeteneklerini sürekli geliştirerek ilerlemektedir.

Hayata keyif ve keyfe lezzet katmak için farklı ihtiyaçlara cevap vermek üzere, her damak tadına ve her ihtiyaca göre markalar yaratmak vizyonu ile çıktığımız yolda; bugün itibari ile 100’den fazla çalışanı ile birçok lokasyonda müşterilerine hizmet etmektedir. Bünyemiz altında bulunan restoranlarda Türk ve dünya mutfaklarından özenle seçilen menüleri en yüksek standartlarda sunarken, yeni konsept ve markaları da tüketicileri ile buluşturmaya devam etmekteyiz.

Tüm tüketicilerin hayatında yer edecek farklı yatırım yaklaşımlarıyla Osmanlı Gıda, yenilikçi ürünleri ve yaklaşımlarıyla, gösterdiği büyüme temposuyla büyüme hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Bu hedefe doğru ilerleyen yolda franchise anlaşmaları ve ailesine kattığı tüm dostları ile birlikte daha emin adımlarla ilerlemektedir.

FRANCHISE
Kendi işinizin sahibi olmak ve patronluk şansını elde etmek çok kolay! Osmanlı Gıda ailesine katılın ve siz arkanıza yaslanıp bu yolculuğun tadını çıkarın!
Osmanlı Gıda Ailesine Katılmak için Ne Gerekir?
– Girişimci bir ruha sahip
– Yenilikçi fikirlere açık
– İnsan ilişkileri ve yönetiminde başarılı ve tecrübe sahibi
– Takım ruhuna sahip
– Tercihen Gıda konusunda tecrübeli
– Enerjik ve takımına gerekli motivasyonu sağlayan
– Müşteri ve servis kalitesi odaklı
Biz bir aileyiz ve her konuda sizing yanınızdayız!
Osmanlı Gıda Franchise Destekleri:
– Lokasyon seçim desteği
– Fizibilite ve iş planı hazırlama desteği
– Mimari Proje desteği
– İnsan kaynakları seçim desteği
– Personel hizmet eğitimi desteği
– Marka ile ilgili danışma ve bilgi hizmeti
– Dijital ve Mecra pazarlama desteği
– Operasyon & Mutfak Eğitim Desteği
– Servis edilen ürün ve hizmet standardının sağlanması
– Serviste ve mutfakta kullanılan ekipmanların ve ürünlerin denetimi
– Personel & hizmet denetim desteği

SIR WINSTON HOUSE OSMANLI SIRKETLER GRUBU

Sir Winston markasının keyifli yemekler, uzun sohbetler için vazgeçilmezi House konsepti ile tüketiciler, dilerse öğlen ve akşam dünya mutfaklarından seçkiler, dilerse keyifli sabah kahvaltılarında geleneksel tatlarla buluşuyor.

SIR WINSTON CAFE OSMANLI SIRKETLER GRUBU

Sir Winston Cafe, günün her saatinde kaliteli bir yemek ya da güzel bir içecek eşliğinde vakit geçirmek isteyen misafirlerini ağırlamak üzerine kurgulanmış bir konsepttir.

SIR WINSTON EXPRESS

Sir Winston Express, her geçen gün daha hızlı akan zamana ayak uydurmak üzere geliştirilmiş, şehir telaşı içerisinde anı yavaşlatan molaların ve küç ük mutlulukların markası olarak yaratılmıştır.

LKM KÖFTE OSMANLI SIRKETLER GRUBU
Akıllarda yer eden; yenilip de unutulamayan köfte için yollara düştük; ‘#birseyeksik ama ne?’ diyerek binlerce kilometre yol yaptık! Bu maceramız, herkes için kolay ulaşılabilir, hikayesi olan bir tada götürdü bizi.

1453 OSMANLI
Nargilenin, özellikle Türk tiryakiler arasında yaygın olan üç şartı vardır: Maşa, Meşe, Köşe!

ŞEHR-İ ÂLA DÖNER OSMANLI SIRKETLER GRUBU
Türk tüketicisinin geleneksel lezzetlerden vazgeçmeyen yapısı düşünülerek, dünyaya yayılmış olan Döner Kebabın tüm tüketicilere ulaştırılması hedeflenerek yaratılmış olan Şehr-i Ala markası, bugün şubeleşme hızı ile birlikte büyüme hedeflerinin üstüne çıkmış bir noktada bulunmaktadır.

DEFNE AĞACI LOKANTASI
Çağdaş Esnaf Lokantası fikriyle ortaya çıkan Defne Ağacı, Türk mutfağı lezzetlerini, taze ve sağlıklı içeriklerle aile sıcaklığında ve temiz bir ortamda üreterek, ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerine sunma fikriyle ortaya çıkmıştır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.