LOFT Bayilik ve Franchise Şartları
LOFT Bayilik

LOFT Bayilik Bilgileri

Loft Eroğlu Holding’e bağlı olan genç kadın ve erkek giyim markasıdır. Loft özellikle Kot ürünleri ile adını duyurmuştur. Ülkemizde 82 mağazası bulunan Loft’un toplamda 300 satış noktası bulunmaktadır. Loft bayilik verdiği gibi mağazalar için ayrıca corner bayilik imkanı da sunmaktadır.

Yurt dışında büyümeye devam eden Loft markası Rusya, İran, Kırgızistan, Ukrayna ve Azerbaycan mağazalarının yanı sıra yeni ülkelerde de bayilikler verecek. Loft mağazası açacak olan girişimciler mağazalarında sadece Loft ürünlerini satabiliyorlar. Özellikle Anadolu illerinde talep gören Loft markası için yatırım tutarı mağazanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösteriyor.


Özel Bayilik Fırsatı

crv


Loft Hakkında Bilgiler

Eroğlu Holding liderliğinde 1990’lardan beri Türkiye’de var olan LOFT, kendine özgü yarattığı buz mavisi rengi ve çift dikişli paça jean tasarımları ile bir dönemin fenomeni haline geldi. Markanın özünde olan başarıyı, günümüzün dinamizmi ve stili ile harmanlayan LOFT, tutkunlarına heyecan yaşatmak için tekrar karşınızda!

Genç ve her zaman genç kalanların sıra dışı tarzını yaratmasına öncülük eden LOFT, göze çarpan seçkin stiller sunduğu koleksiyonlarıyla ‘jean’i her mevsim ve günün her saatinde giyilebilir kılıyor.

Jean’i, gündüzden geceye, bir iş gününden hafta sonu keyfine uzanan her alanda kullanmayı sevenler için farklı yıkama ve kesim alternatiflerine sahip olan LOFT, jeanin yanı sıra tüm koleksiyonu ile kalıcı bir kimlik vadediyor.

Şık, rahat ve şehirli tarzıyla LOFT, toplam 82 mağaza ve 300 satış noktasında müşterisi ile buluşuyor. Türkiye genelinde mağazalaşma atağını sürdürürken, konsept mağazacılığın da kodlarını yeniden yazıyor.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.