LKM KÖFTE 1

LKM KÖFTE

LKM KOFTE

Çocukken ne yemek yemeyi seviyor insan; ne de lezzetten anlıyor. Benim de farkım yoktu…Ta ki bir gün babamla o lezzeti tadana kadar… Bi sabah “Hadi çocuk!” dedi, “Gel bakalım bugün seninle birlikte gidelim işe!” … Öğlen de durur muyuz; gittik bir yemek yemeye! Sanayinin ortasında bir köfte yedik! İşte o gün gözlerimin açıldığını; yemek yemek güzel birşey dediğimi hatırlıyorum kendime! İşte bu çocukluk hatırasından bugünlere, her yediğim köftede hep “Bir şey eksik” dedim… Yollara düştüm ya da koyulduğum yollarda aynı lezzeti bulmaya çalıştım… Böyle başladı benim de maceram… Aslında o lezzetli köftenin eksiğini tamamlamak için şimdi yollardayım! Neden mi arıyorum; herkesin sanayi lezzetini; bana iyi olan lezzeti tatmasını istiyorum! Hep bir şey eksik ama ne diyorum! Yaklaştım, eminim! Bana iyi bir köfte geliyor!
LEZZET İLE BULUŞMA ZAMANI! LKM KOFTE
Onca emek, onca arayış size ‘iyi köfte’ sunabilmek içindi. Ve şimdi buluşma vakti. Daha yakından bakmak, köftede sanayi devrimine şahit olmak için hazır mısınız?

LKM KOFTE / Sana İyi Köfte

Akıllarda yer eden; yenilip de unutulamayan köfte için yollara düştük; ‘#birseyeksik ama ne?’ diyerek binlerce kilometre yol yaptık! Bu maceramız, herkes için kolay ulaşılabilir, hikayesi olan bir tada götürdü bizi.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen onlarca baharat ve farklı soslar ile köftede inovasyonu LKM’de yeniden tanımladık!

Sadece köfte değil; “Sana iyi Köfte” diyerek çıktığımız yolda; dünyada tüm tüketiciler tarafından benimsenen ve talep edilen kişiselleştirilmiş ürün akımından etkilendik! Böylece 2 aşamada kişiye özel köfte yaratmak ortaya çıktı!

Misafirlerimizin köfteyi ve sosunu ayrı ayrı seçerek menüye bağlı kalmadan özgürce davranabildikleri bir konsept yaratıldı.

Yeni tüketici akımlarına uyumlu; farklılaştırılmış ancak geleneksel bir yanı bulunan LKM Köfte, hem kolay şubeleşmesi hem de düşük yatırım ve operasyonel maliyetleri ile hızlı büyümeye odaklanmıştır. LKM KOFTE

bayilik veren firmalar,ifranchise veren firmalar

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.