Little Kickers Türkiye Bayilik Veriyor

Little Kickers Türkiye Eğitim sektöründe bayilik veriyor. 2250 antrenör, 300 franchise ile 36 ülkedeki temsil ağımızla Dünya’daki en büyük ve en başarılı okul öncesi futbol akademisiyiz ve daha kat edeceğimiz çok yolumuz var. Mütemadiyen derslerimizi uzmanlarımızın destekleriyle geliştiriyoruz ve franchise bayimiz olarak daha sağlıklı bir hayat/iş dengesiyle ticari hayatında başarılı olmak isteyen herkesin fikrini önemsiyoruz.

Little Kickers Birleşik Krallık’ta 2002 yılında başladı. Christine Stanschus, Londra’da yaşarken oğlunun gidebileceği okul öncesi futbol akitivitesinin olmadığının farkeder. Çocuklarda obezitenin yükselişte olduğu bir vakitte, küçük çocukların eğleneceği ve ilgisini çekecek okul öncesi çağı aktivitelerinin olmamasına şaşıran Christine, bu sorunu kendisi çözmeye karar verdi.

Futbol antrenörlüğü yerine yatırım bankacılığı geçmişi olduğunun farkındaydı ve ticari birikimini iş geliştirmede kullanırken dersleri şekillendirmede futbol gelişimi uzmanları bulmaya karar verdi.

Bu birliktelik başarı için biçilmiş kaftandı. Christine, markanın “önce eğlence” mottosu etrafında inşa edilmesine odaklandı ve FA sertifikalı, çocuk gelişiminde uzman antrenörlerle çalıştı. Hep beraber, yüksek kalitede futbol becerileri ortaya çıkaran ve aynı zamanda okul öncesi çağında büyük önem taşıyan şekiller, renkler, sayılar, paylaşma, talimat alma ve hayal gücünü kullanma gibi önemli öğrenim konseptlerini de içinde barındıran bir program hazırladılar.

Çocuklar, arkadaşlarıyla büyük bir keyifle futbol oynayıp, hayatlarında onlara destek olacak önemli değerleri öğrenirken aynı zamanda açıklamaların hem İngilizce hem de Türkçe olarak yapılması sayesinde temel İngilizce’ye de giriş yapacaklardır. Derslerimizde ve oyunların içerisinde çocukların İngilizce’yi de öğrenmelerini sağlayacak olan, Cambridge Üniversitesi’nden CELTA lisanslı öğretmenler tarafından Cambridge YLE öğretim yöntemleri kullanılarak hazırlanan bölümler vardır.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 300
Bayilik Şartları: Haftada minimum 25 saatlik mesai uygunluğu
Satış ve pazarlama konusunda tecrübe
Temiz Sabıka Kaydı
Little Kickers hakkında tutkulu
Öğrenmeye açık
İşbirliğine açık
İlişkilere ticari kazanımdan daha fazla değer veren
Her zaman en iyisi olmaya çalışan

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: Başvurulan bölgedeki nüfus ve okul sayısına göre değişmektedir. $25000 ile $45000 arasındadır.
Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Mahmut Sinan Pala
Adres: Bursa
Telefon: 05326930573
E-Posta: iletisim@littlekickersturkey.com
Web Adresi: littlekickersturkey.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.