Little Caesars 1

Little Caesars

little-caesars-detay

 

Little Caesars Pizza’nın sub-franchise hakkını almak istediğiniz için teşekkür ederiz. Franchise sistemimiz, sizler gibi hayallerini gerçekleştirmek için bir şans isteyen, güçlü ve oturmuş bir markanın çatısı altında yakalayacakları iş fırsatını takip eden ve toplumda aktif bir yere sahip girişimciler için oluşturuldu.

Franchise bilgi paketi kendi kendinizin patronu olmak için başlamanız gereken noktayı sizlere aktaracaktır. Lütfen Little Caesars ailesi ve bu ailenin üyesi olma yolları hakkında daha fazla bilgi edinmek için içeriğe göz gezdirin. Üçüncü şahıslar tarafından gerçekleştirilen bir araştırmaya göre Little Caesars franchise hakkı sahiplerinin %90’ı, franchise deneyimlerini “mükemmel” ya da “oldukça iyi” şeklinde yorumladı. Amacımız, beklentilerinizin üzerine çıkmaktır.

Little Caesars, uluslararası bazda tanınmış bir marka olmasının yanında dünyadaki lider pizza zincirlerinden biridir. Bu başarının temelinde işimize olan inancımız ve franchise sahiplerinin ve çalışanlarımızın desteği yatmaktadır. Dünyanın her köşesinde, taze; kaliteli malzemelerle ve makul fiyatlarla lezzetli pizzalar yapan restoranlarımızı bulmak mümkündür.

Little Caesars ile bir franchise anlaşması yapmak için lütfen ekteki başvuru formunu ve istenen bilgileri doldurup bize gönderin. Bilgilerinizi aldıktan ve ön onay verdikten sonra İstanbul’daki merkezlerimizde bir “tanışma ve görüşme günü” planlamak üzere sizinle bağlantı kuracağız.

Little Caesars franchise hakkını almak ve bu şekilde bir restoran açmak, sağlam kişisel sağduyu ve restoran işletmesine birebir katılım gerektirmektedir. Franchise hakkına ilişkin onay bir dizi unsura dayanmaktadır. Bu unsurlar arasında bütünlük, kişisel ve finansal özellikler, enerji, olumlu yaklaşım, emek harcama niyeti ve liderlik yetenekleri yer almaktadır. Little Caesars’ın franchise sahibi olarak hayallerinizi hayata geçireceğiniz bu yolculukta size yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

FRANCHISE HİZMETLERİ
Ekibimiz size, sağlıklı bir işletme planı oluşturmanız konusunda destek olacak ve restoran döngüsü hakkında yol gösterecektir. Ayrıca restoranınızın başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için de fikir önerilerinde bulunacak ve destek araçları sunacaktır. Little Caesars’ın on altı haftalık franchise sahipleri eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve restoran yönetimi hakkında sizi donatacaktır.

LOKASYON SEÇİMİ & DEKORASYON VE MİMARİ & EKİPMAN
Little Caesars franchisee sahibi olarak vermeniz gereken en önemli kararlardan biri restoranınızı kuracağınız bölgedir. Deneyimli ekiplerimiz, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, makul bir maliyete sahip ve bulunduğunuz bölgenin yapısına uygun, davetkâr ve ailelerin rahat edebileceği bir ortam yaratmak için uygulamaları başlatacaktır.
PAZARLAMA & CALL CENTER
Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz.
KALİTE GÜVENCE VE DENETLEME
Ekibimiz, müşterilerimize mevcut olan en iyi ürünleri sunmamızı sağlamak amacıyla gerek yerel gerekse uluslararası bazda piyasa trendlerini araştırmaktadır. Ürün özelliklerinden, paketlemeye ve yenilikçi tasarımlara kadar Little Caesars Kalite ve Gelişim ekibi, her zaman piyasa trendlerinin bir adım önünde olmak için çalışmaktadır.
EĞİTİM ve OPERASYON
Dükkân açılışları öncesi Eğitim Departmanı tarafından sekiz haftalık bir program, eğitim restoranlarımızda uygulanır. Eğitim sonunda başarılı olan adaylar franchise işletme yetkisini alır. Tüm yönetici ve personel kadrosu yine eğitim restoranlarında eğitimlerini tamamlarlar.

Dükkan açılışları franchise, eğitim departmanı ve operasyon destek ekibi tarafından gerçekleştirilir. Açılış sonrası standart hizmet seviyesine ulaşıncaya kadar operasyon destek ekibi franchise restoranlarındadır.

Eğitim departmanı tarafından sürekli sınıf içi eğitimler verilmeye devam eder. Periyodik olarak restoranlar denetlenir, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim desteği verilir.

Operasyon departmanı tarafından rekabetin kontrolü, satış ve karlılık konusunda sürekli eğitim ve destek verilir

Little Caesars Tarihçe
1959 yılında Mike ve Marion Ilitch, Michigan, Garden City’de, ilk Little Caesars Pizza restoranını açtı. Ilitchlerin yönetiminde, Little Caesars, dünyanın lider paket servis pizza zinciri haline geldi ve üç uluslararası pizza zincirinden biri olma başarısını gösterdi. Beş kıtada birçok restoranı bulunan Little Caesars Pizza zincirinin işletmesinin başında halen Mike ve Marion Ilitch çifti bulunmaktadır.

İsmini Nereden Alıyor?
Bilindiği gibi Roma İmparatoru Büyük Sezar, büyük başarılar elde ettiği için “Büyük” Sezar olarak anılırdı. Marian Ilitch, eşi Michael Ilitch’in böyle bir başarısı olmadığı için eşine (Little Caesars) “Küçük Sezar” lakabını uygun bulur. İlk açılan restoranlarına da Little Caesars ismini verirler.

Little Caesars’ın hizmet anlayışı
50 yıldan uzun süredir tüm dünyada pizzada yeniliklerin öncüsü olan Little Caesars, kaliteli pizzasını uygun fiyatlarla buluşturduğu müşterilerine seçkin bir hizmet ve değer sunuyor. Çünkü Little Caesars’ın hizmet anlayışının temelinde “kalite” ve “değer” yer alıyor. Marka, ayrıca sergilediği tutkulu, eğlenceli, sadık ve aileye odaklı profilini yansıtan “Little Caesars Karakteri” ile bu ruhu gerçek hayata yansıtmıştır. Little Caesars’ın bu özellikleri, müşterilerin yıllarca hafızalarında kalan reklam ve pazarlama kampanyalarına yansıyarak ilerleme sağlamaktadır

15 yıldır Çelebi yönetiminde hızlı ve sağlam adımlarla büyümesini sürdüren Little Caesars, ilk akla gelen pizza markalarından biri olarak pazar payını arttırıyor.

Çelebi’nin gıda sektöründeki önemli atılımlarından bir diğeri de Little Caesars markasıdır. Little Caesars 1959’da Amerika Birleşik Devletleri, Detroit’te kurulmuştur. Günümüzde 3.500’ün üzerinde restoranı ile uluslararası deneyimi sayesinde 1996 yılından beri Türk tüketicisine hizmet vermektedir.

Little Caesars müşterilerinin güvenini kazanmak ve bu güveni sürdürmek için kaliteden ödün verilmemesi gerektiğine inanmakta, tüm faaliyetlerini bu anlayışla yürütmektedir.

Türkiye’nin ilk ve tek nefis kenar pizzasını üreten Little Caesars, her tür beğeniye hitap edebilecek çeşitlilikte olan pizzalarının yanı sıra müşterilerine günlük olarak hazırlanan salatalar, tavuk kanadı ve sufle gibi özel ürünler de sunuyor.

Türk fast-food sektöründe birçok yeniliğe imza atan Little Caesars, Pizza!Pizza! sloganı eşliğinde sunduğu “bir alana bir bedava” konsepti ile sektörü ilk kez tanıştıran markadır.

Little Caesars hizmet sunduğu sektörün değişken ihtiyaçları ve müşterilerinin beklentileri doğrultusunda ev ve işyerlerine servis alanına büyük önem vermektedir. Hızlı ve dakik servis açısından iddialı olan Little Caesars Türkiye, bu konuda yabancı ortağından aldığı know-how’ın başarılı bir temsilcisidir.

Vizyonu ve uygulamaları ile sektöründe ilklere imza atan bir marka olan Little Caesars, İstanbul, İzmir ve Ankara’da toplam 62 restoran ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Yüksek kalitede ürünü rakiplerinden daha ekonomik şartlarda ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedef alan servis anlayışıyla sunan Little Caesars, kalite standartlarından taviz vermeden gerçekleştirdiği çalışmalarını, restoran yatırımlarını ve franchisee restoran sayılarını artırarak sürdürecektir.
Vizyon

Temsilcisi olduğumuz markaların gereklerini uluslararası hizmet ve ürün standartlarından taviz vermeden yerine getirirken, lezzeti ve hizmet kalitesi ile fanatik müşteriler yaratan yaygın bir gıda zinciri olmak

Misyon

Çelebi Restoran İşletmeleri’nin varoluş amacı, gelişen hizmet ve ürünlerini, “kalitesinden, güvenilirliğinden ve iş ahlakından” ödün vermeden geniş kitlelere sunmaktır.
Litte Caesars pizza Her zaman taze ve kaliteli ürünleri ile müşterilerine hizmet verme ilkesi doğrultusunda haraket etmektedir ve Üretim konusunda piyasada lider firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır.
LITTLE CAESARS FRANCHİSE VE BAYİLİK ŞARTLARI

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1959
Çalışan Sayısı 1000
Mağaza Sayısı 40
Franchise İsim Hakkı Bedeli 50.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 100.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 150.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.