LITTLE CAESAR'S PIZZA

LITTLE CAESAR’S PIZZA

LITTLE CAESARS Değerlerimizin ışığında sürekli büyüyerek Türkiye’nin en çok beğenilen, tercih edilen ve kolay ulaşılabilen pizza zinciri olmak.
Little Caesars Türkiye
1996’dan beri Çelebi yönetiminde hızlı ve sağlam adımlarla büyümesini sürdüren ilk akla gelen pizza markalarından biri olarak pazar payını arttırıyor.

Çelebi’nin gıda sektöründeki önemli atılımlarından bir diğeri de Little Caesars markasıdır.  1959’da Amerika Birleşik Devletleri, Detroit’te kurulmuştur. Günümüzde 28 ülke ve 5812 restoranı ile uluslararası deneyimi sayesinde 1996 yılından beri Türk tüketicisine hizmet vermektedir.

Little Caesars müşterilerinin güvenini kazanmak ve bu güveni sürdürmek için kaliteden ödün verilmemesi gerektiğine inanmakta, tüm faaliyetlerini bu anlayışla yürütmektedir.

Türkiye’nin ilk ve tek nefis kenar pizzasını üreten  her tür beğeniye hitap edebilecek çeşitlilikte olan pizzalarının yanı sıra müşterilerine günlük olarak hazırlanan salatalar, tavuk kanadı ve sufle gibi özel ürünler de sunuyor.

Türk fast-food sektöründe birçok yeniliğe imza atan Little Caesars, Pizza!Pizza! sloganı eşliğinde sunduğu “bir alana bir bedava” konsepti ile sektörü ilk kez tanıştıran markadır.

Little Caesars hizmet sunduğu sektörün değişken ihtiyaçları ve müşterilerinin beklentileri doğrultusunda ev ve işyerlerine servis alanına büyük önem vermektedir. Hızlı ve dakik servis açısından iddialı olan Türkiye, bu konuda yabancı ortağından aldığı know-how’ın başarılı bir temsilcisidir.

Vizyonu ve uygulamaları ile sektöründe ilklere imza atan bir marka olan Little Caesars, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İzmit ve Muğla’da sürekli artan restoran sayısı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Yüksek kalitede ürünü rakiplerinden daha ekonomik şartlarda ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedef alan servis anlayışıyla sunan  kalite standartlarından taviz vermeden gerçekleştirdiği çalışmalarını, restoran yatırımlarını ve franchisee restoran sayılarını artırarak sürdürecektir.

ittle Caesars Tarihçe
1959 yılında Mike ve Marion Ilitch, Michigan, Garden City’de, ilk Little Caesars Pizza restoranını açtı. Ilitchlerin yönetiminde, Little Caesars, dünyanın lider paket servis pizza zinciri haline geldi ve üç uluslararası pizza zincirinden biri olma başarısını gösterdi. Beş kıtada birçok restoranı bulunan Little Caesars Pizza zincirinin işletmesinin başında halen Mike ve Marion Ilitch çifti bulunmaktadır.

İsmini Nereden Alıyor?
Bilindiği gibi Roma İmparatoru Büyük Sezar, büyük başarılar elde ettiği için “Büyük” Sezar olarak anılırdı. Marian Ilitch, eşi Michael Ilitch’in böyle bir başarısı olmadığı için eşine (Little Caesars) “Küçük Sezar” lakabını uygun bulur. İlk açılan restoranlarına da Little Caesars ismini verirler.

Little Caesars’ın hizmet anlayışı
50 yıldan uzun süredir tüm dünyada pizzada yeniliklerin öncüsü olan Little Caesars, kaliteli pizzasını uygun fiyatlarla buluşturduğu müşterilerine seçkin bir hizmet ve değer sunuyor. Çünkü hizmet anlayışının temelinde “kalite” ve “değer” yer alıyor. Marka, ayrıca sergilediği tutkulu, eğlenceli, sadık ve aileye odaklı profilini yansıtan  ile bu ruhu gerçek hayata yansıtmıştır. Little Caesars’ın bu özellikleri, müşterilerin yıllarca hafızalarında kalan reklam ve pazarlama kampanyalarına yansıyarak ilerleme sağlamaktadır.”

EĞERLİ FRANCHISEE ADAYIMIZ;
Öncelikle, Dünya’nın ve Türkiye’nin en büyük evlere paket servis pizza markalarından biri olan Little Caesars’a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Hizmet ve ürün kalitesinin çok ön plana çıktığı günümüz hızlı servis restoran sektöründe, siz değerli adaylarımızın, bu rekabet ortamında “birlikten kuvvet doğar” atasözümüzde de belirtildiği gibi, daha kuvvetli olmak için tercih edebileceği en önemli alternatif, muhteşem Little Caesars franchise sistemimizdir.

İlk restoranını 1959 yılında kurucuları Mike ve Marian ILITCH tarafından Amerika’da açan  geçen 50 yıldan fazla süreç zarfında edindiği tüm tecrübe ve birikimi siz değerli franchisee adaylarına aktarmayı görev edinmiştir. Ülkemizdeki ilk restaurantını Çelebi Holding güvencesi ile 1997 yılında açan  2007 yılından itibaren franchise vermeye başlamış ve özellikle son zamanlarda franchisee ailesini genişletmek adına önemli yatırımlara imza atmıştır.

Bugün siz değerli adaylarımız Little Caesars ailesine katıldığınızda, hem dünya üzerindeki 5000’den fazla hem de gün geçtikçe artan restoranlarımızda edindiğimiz tecrübeye ortak olmaktasınız.

Günümüz ticari koşullarında “tecrübeli” ve “bilgili” olmak sizi her zaman bir adım öne çıkarır. Franchisee başvurusu yaptığınız ilk andan itibaren lokasyon seçimi, gün geçtikçe artan eğitim, kiralama, inşaat (dekorasyon), lojistik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda “tecrübeli” ve “bilgili” bir profesyonel kadronun desteğini almaya başlayacak ve belkide hayatınızda ilk defa kendi işinizi yapmaya başladığınız anda dahi, kendinizi tecrübeli ve bilgili hissedeceksiniz.

Şu anda Little Caesars franchise sistemi içinde bulunan franchiseelerimiz arasında kendi restoranlarımızda yetişmiş ve daha sonra kendi işlerini kurmak adına sistemine franchisee olarak katılmış arkadaşlarımızla beraber, yıllarca farklı sektörler ve firmalarda profesyonel çalışarak sonunda kendi işini kurmuş franchiseelerimiz de mevcuttur. Bu franchiseelerimizin ortak özellikleri işlerinin başında durmaları, hedef odaklı çalışmaları, iyi birer ekip lideri olmaları, bölgelerinde güçlü bir pazarlama stratejisine sahip olmaları, rekabet odaklı hareket edebilmeleridir.

Kendi kendinizin patronu olmak için, aileniz ve geleceğiniz adına karlı bir yatırıma imza atmak için, rekabet için, başarmak için ve herşeyden önemlisi kazanmak için Sezar İmparatorluğu’nda yeriniz hazır.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.