lıttle caesars
lıttle caesars

lıttle caesars Türkiye
1996’dan beri Çelebi yönetiminde hızlı ve sağlam adımlarla büyümesini sürdüren Little Caesars, ilk akla gelen pizza markalarından biri olarak pazar payını arttırıyor.

Çelebi’nin gıda sektöründeki önemli atılımlarından bir diğeri de Little Caesars markasıdır.  1959’da Amerika Birleşik Devletleri, Detroit’te kurulmuştur. Günümüzde 28 ülke ve 5812 restoranı ile uluslararası deneyimi sayesinde 1996 yılından beri Türk tüketicisine hizmet vermektedir.

Little Caesars müşterilerinin güvenini kazanmak ve bu güveni sürdürmek için kaliteden ödün verilmemesi gerektiğine inanmakta, tüm faaliyetlerini bu anlayışla yürütmektedir.

Türkiye’nin ilk ve tek nefis kenar pizzasını üreten Little Caesars, her tür beğeniye hitap edebilecek çeşitlilikte olan pizzalarının yanı sıra müşterilerine günlük olarak hazırlanan salatalar, tavuk kanadı ve sufle gibi özel ürünler de sunuyor.

Türk fast-food sektöründe birçok yeniliğe imza atan , Pizza!Pizza! sloganı eşliğinde sunduğu “bir alana bir bedava” konsepti ile sektörü ilk kez tanıştıran markadır.

Little Caesars hizmet sunduğu sektörün değişken ihtiyaçları ve müşterilerinin beklentileri doğrultusunda ev ve işyerlerine servis alanına büyük önem vermektedir. Hızlı ve dakik servis açısından iddialı olan Little Caesars Türkiye, bu konuda yabancı ortağından aldığı know-how’ın başarılı bir temsilcisidir.

Vizyonu ve uygulamaları ile sektöründe ilklere imza atan bir marka olan Little Caesars, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İzmit ve Muğla’da sürekli artan restoran sayısı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Yüksek kalitede ürünü rakiplerinden daha ekonomik şartlarda ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedef alan servis anlayışıyla sunan Little Caesars, kalite standartlarından taviz vermeden gerçekleştirdiği çalışmalarını, restoran yatırımlarını ve franchisee restoran sayılarını artırarak sürdürecektir.

DEĞERLİ FRANCHISEE ADAYIMIZ;
Öncelikle, Dünya’nın ve Türkiye’nin en büyük evlere paket servis pizza markalarından biri olan  göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Hizmet ve ürün kalitesinin çok ön plana çıktığı günümüz hızlı servis restoran sektöründe, siz değerli adaylarımızın, bu rekabet ortamında “birlikten kuvvet doğar” atasözümüzde de belirtildiği gibi, daha kuvvetli olmak için tercih edebileceği en önemli alternatif, muhteşem Little Caesars franchise sistemimizdir.

İlk restoranını 1959 yılında kurucuları Mike ve Marian ILITCH tarafından Amerika’da açan Little Caesars, geçen 50 yıldan fazla süreç zarfında edindiği tüm tecrübe ve birikimi siz değerli franchisee adaylarına aktarmayı görev edinmiştir. Ülkemizdeki ilk restaurantını Çelebi Holding güvencesi ile 1997 yılında açan Little Caesars, 2007 yılından itibaren franchise vermeye başlamış ve özellikle son zamanlarda franchisee ailesini genişletmek adına önemli yatırımlara imza atmıştır.

Bugün siz değerli adaylarımız Little Caesars ailesine katıldığınızda, hem dünya üzerindeki 5000’den fazla hem de gün geçtikçe artan restoranlarımızda edindiğimiz tecrübeye ortak olmaktasınız.

Günümüz ticari koşullarında “tecrübeli” ve “bilgili” olmak sizi her zaman bir adım öne çıkarır. Franchisee başvurusu yaptığınız ilk andan itibaren lokasyon seçimi, gün geçtikçe artan eğitim, kiralama, inşaat (dekorasyon), lojistik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda “tecrübeli” ve “bilgili” bir profesyonel kadronun desteğini almaya başlayacak ve belkide hayatınızda ilk defa kendi işinizi yapmaya başladığınız anda dahi, kendinizi tecrübeli ve bilgili hissedeceksiniz.

Şu anda  franchise sistemi içinde bulunan franchiseelerimiz arasında kendi restoranlarımızda yetişmiş ve daha sonra kendi işlerini kurmak adına Little Caesars sistemine franchisee olarak katılmış arkadaşlarımızla beraber, yıllarca farklı sektörler ve firmalarda profesyonel çalışarak sonunda kendi işini kurmuş franchiseelerimiz de mevcuttur. Bu franchiseelerimizin ortak özellikleri işlerinin başında durmaları, hedef odaklı çalışmaları, iyi birer ekip lideri olmaları, bölgelerinde güçlü bir pazarlama stratejisine sahip olmaları, rekabet odaklı hareket edebilmeleridir.

Kendi kendinizin patronu olmak için, aileniz ve geleceğiniz adına karlı bir yatırıma imza atmak için, rekabet için, başarmak için ve herşeyden önemlisi kazanmak için Sezar İmparatorluğu’nda yeriniz hazır.

Hemen başvuru formunu doldurun, size geri dönelim.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.