Lezizhan Çiğköfte 1

lezizhan-detay

 

Tüm kalite standartları ve HELAL gıda belgesine sahip öncü kuruluşlardan biri olması, kaliteyi ve hijyeni maksimumda

tutarak her zaman bayi çıkarlarını koruyarak ilerlemeyi kendine hedef seçimiş ve bunun yanında da şimdiye kadarki

bayileriyle bir aile olmayı başarmış kurumsal bir firma olmamız bizi farklı ve tercih sebebi yapmaktadır

Bayi olma şartları: Dükkanın temiz ve düzgün olması çalışacak arkadaşlarımızın titizliğe ve hijyene önem göstermesi ilk şarttır. Bunun dışında herhangi bir şart ve kural yoktur. Ürünler nasıl ulaştırılır? Ürünlerimiz sizlere 10kg vakumlu poşetinde hazır olarak gelir ve tekrar yoğurmaya gerek yoktur. Bunun yanında lavaş, acı sos, Lezizhan logolu poşet ve kağıtta sipariş edilebilir. İster kargo ile gelen ürüne kapıda ödeme yapabilir. İster havale yoluyla ürün ücretini yatırdıktan sonrada çiğköfte sipariş verebilirsiniz.. Ürünün vakumlu paketinde 10 gün dayanım ömrü vardır..

Carvel Kids

Nasıl bayi olunur? 1:Bayimiz olmak isteyenler arzu ederlerse kendi dükkanlarını kendileri kurabilirler..Ve bizden çiğköfte temini sağlarlar.. Herhangi bir sözleşme olmadan bizden memnun kaldığı sürece devam ederler, ister kendi isimleriyle isterlerse isim hakkı ödemeden Lezizhan çiğköfte bayisi olabilirler. Açılış için: 50 kg bedelsiz desteği mevcuttur. 2:Mevcutta bir işletmesi varsa örneğin okul kantini, kafeterya, Restaurant, vb. firmamızda çiğ köfte talebinde bulunarak satış noktamız olabilirler herhangi bir isim hakkı talebi yoktur..Bedelsiz desteği yoktur. 3:İsterlersede, Dükkan açılışı için gerekli olan tüm malzemeleri Lezizhan çiğköfte avantajlı kurulum paketi satın alarak yaparlar. Zaten bu paketi aldığınızda paketteki bedava 200 kg çiğköfteyi satıp verdikleri parayı geri toplayacak ve bedavaya dükkan sahibi olacaklardır.. Avantajlı kurulum paketi: • Soğutmalı dolap, • Hazırlama tezgahı, • 3 Masa, • 6 Sandalye, • Ön tabela, • Yan tabela, • Cam yapıştırmaları,

Kar marjı nedir? Lezizhan çiğköfte Bayi kar marjını minimum %100 olarak korur..Bu yüzden Lezizhan çiğköfte bayisi olan hep kazanır. 1 kg çiğ köfte dürüm olarak satarak 30tl topladığımıza göre bu oran bazen %200 e bile çıkabilmektedir.

LEZİZHAN ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2006
Çalışan Sayısı 21
Mağaza Sayısı 120
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 0,00 TL
Yatırım Maliyeti 5.000tl

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.