LeventOfis Franchise Bilgileri

LeventOfis Franchise Bilgileri

LeventOfis markası altında franchising sistemi ile kendi coworking space (paylaşımlı ofis alanı)’inizi kurabilirsiniz. Geleceğin işi olarak nitelendirilen, farklı sektörlerden çalışanların ve startup’ların tercih ettiği coworking space’ler çok düşük yatırım bedeli ile yeni işiniz haline dönüşebilir.

LeventOfis sektörde 3 yılı aşkın deneyimi, Levent bölgesinde yer alan 2 lokasyonu ve 500 + müşterisi ile hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odası hizmeti vermektedir. Ekipler için özel olarak tasarlanan verimli çalışma alanları ve toplantı odasında ağırladığı kurumsal firmalar ile müşterilerilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümü üretmiştir.

LeventOfis’ten franchise almayı düşünüyorsanız size sunacağımız en büyük avantaj ortak çalışma alanı işi konusundaki yaratıcılığımız ve marka anlayışımızdır. LeventOfis’ten franchise aldığınızda işinizi yürütmek için gerekli olan tüm bilgilere sahip olacağınız detaylı bir eğitimden geçeceksiniz. Bunun sonunda da eğitim bitmeyecek, ne zaman isterseniz bizden destek alabileceksiniz.

Bayilik Şartları: Bayilik LeventOfis adı altında kullanılmalıdır.
Bayiliğiniz LeventOfis sözleşme kuralları ile yönetilmelidir.
Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: 55.000 TL
Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Merve Coşkun
Adres: Levent
Telefon: 05364747374
E-Posta: mervecoskun@leventofis.com
Web Adresi: leventofis.com

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.