LETS FIT 1

LETS FIT

HAKKIMIZDA
Lets Fit Spor Teknoloji Ltd.Şti. Türkiye ve KKTC’de açılan Lets Fit Gold&Premium Exclusive EMS Personal Training Stüdyolarının Franchise kurucusudur. Lets Fit Ltd.Şti. kurulduğu günden itibaren bir çok ülkeyle ithalat ve ihracat anlamında çalışmalar yapmaktadır. Distribütörü olduğu Wireless Multiuser EMS System ile ISO kalite belgesine sahip olan Lets Fit stüdyoları, deneyimli antrenörler ve diyetisyenler eşliğinde 20 dakikalık antrenman programları ile üyelerine sağlıklı spor alışkanlığı kazandırarak fit ve zinde bir vücuda sahip olma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca, AQ8 Systemi, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde, EMS antrenmanını stüdyodan dış mekana taşıyarak, sporu açık havada devam ettirebilme imkanı sunmaktadır. Spor esnasında istenilen kaslara özel güç uygulanabilme özelliği sayesinde, rahatsızlığı bulunan bel,boyun ve sırt kaslarının kuvvetlendirilerek mevcut ağrılardan kurtulmak da mümkündür. Uzman diyetisyenlerimizin hazırladığı diyet programı ile sağlıklı beslenmek de Lets Fit programının bir parçası olarak sunulmaktadır.

AQ8 Wireless EMS Sisteminin Türkiye’de ve KKTC’de ki pazarlamasını ve teknik desteğini de bünyesinde bulunduran Lets Fit ekibimiz tarafından, Spor Salonları, Fizik Tedavi Merkezleri ve Güzellik Merkezleri (Selülit ve Çatlakların giderilmesinde) gibi yerlere de özel paket içerikleri ile birlikte sistemin satışı yapılmaktadır.

Neden LetsFit ?

Yeni Nesil Teknoloji:

LetsFit stüdyolarında kullanılan sistemler yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilmiştir ve kullanıcı dostudur.

Düşük Yatırım Maliyeti:

LetsFit düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve Pazar payı son derece yüksek dinamik bir iş modelidir.

Kablosuz Kullanım:

LetsFit stüdyolarında kullanılan sistemler kablosuz ve yeni nesil teknoloji ile üretilmiştir, Wireless RF teknolojisini kullanan bu sistemler , kullanıcıya hareket özgürlüğü sağlarlar.

Çoklu Kullanıcı Desteği:

AQ8 Wireless Multiuser Ems Sistemi, aynı anda 8 kullanıcıya kadar bağlanma imkanı sağlar. Bu sayede yapılan grup dersleri ile daha fazla kişiye hizmet verilebilir.

Kolay Uygulama:

LetsFit stüdyolarında kullanılan sistemler kullanıcı dostudur. Verilen eğitimler sonrası sistemlerin kullanımı son derece pratiktir. Sistemler de bulunan dokunmatik ekran ve Türkçe ara yüzler kullanım kolaylığı sağlar.

Hijyen:

LetsFit stüdyolarında kullanılan kıyafetler kişiye özeldir. Her üye kendi dolabını ve kendine ait olan banyoyu kullanır. Banyolarda kendine özel şampuan, duş jeli, deodorant gibi ürünleri üyelerin hizmetine sunulur. Banyolar ve spor ekipmanları her spor seansı sonrası temizlenerek hijyenik hale getirilir.

Sektör Tecrübesi Gerektirmez:

LetsFit iş modelinde daha önce benzer bir iş yapmış olma şartı aranmaz. Sektör tecrübesinin ve yöneticilik becerilerinin aktarıldığı eğitimler ile kendi işinizin sahibi olmanıza destek olunur.

Topluma Değer Katan Bir İş:

LetsFit iş modeli ile aynı zamanda sağlıklı bir toplum oluşumuna katkıda bulunursunuz.

Sürekli Destek:

LetFit Franchise modelinde kurulum ve büyüme aşamasında eğitim, materyal, reklam-pazarlama, İnsan Kaynakları gibi konularda sürekli desteklenerek güçlü bir markanın parçası olduğunuzu sürekli hissedersiniz.

Başlangıç Destekleri

Yer Seçimi Desteği:

Kurulacak LetsFit stüdyosu ile ilgili kriterler, uygun potansiyel bölgeler ve lokasyonlar girişimcilerimizle paylaşılır.

Ekspertiz Çalışması:

Potansiyel stüdyo alternatifleri mimari ekibimizle birlikte yerinde ziyaret edilir ve değerlendirilir.

Mimari Proje Desteği:

Seçilen uygun stüdyo için mimari projelendirme hizmeti verilir.

Ürün Tedarik Desteği:

LetsFit stüdyolarında kullanılan AQ8 Wıreless Multıuser Ems Sisteminin kurulumu ve çalışır hale getirilmesi sağlanır.

Bölge Koruma:

 

Her Franchise mağazamıza kendi potansiyelini gerçekleştirmesi için bir bölge tanımlanır ve tanımlanan bölge korumaya alınır.

Eğitim Desteği:

Girişimcilerimiz spor salonu yöneticiliği, satış-pazarlama, postür, fizyoloji ve anatomi ile ilgili kendi alanında uzman kişiler tarafından başlangıç ve sonraki dönemlerde eğitimlere tabi tutularak hem işin inceliklerini kavrar hem de yeniliklerden sürekli haberdar olurlar.

İnsan Kaynağı (IK ) Desteği:

Açılacak her LetsFit stüdyosunda çalışacak antrenör ve resepsiyonistler için insan kaynakları portallarında ilan çıkılır ve adaylar ön değerlendirmeden geçirildikten sonra girişimcilerimize yönlendirilir.

Hoşgeldin (Başlangıç) Paketi:

LetsFit stüdyosunun açılışı ile birlikte Kurumsal dosyalar, formlar, bileklikler, balonlar, havlu setleri, içlikler, el broşürleri, posterler ve banyo bukletleri hediyemiz olarak sizlere sunulur.

Sürekli Destekler

Spor Salonu Yönetim Yazılım Programı:

Tüm müşterilerinizin vücut ölçümleri ve gelişimlerini takip edebileceğiniz yazılım programı stüdyonuza kurulur. Bu yazılım sayesinde müşteri bilgilerini kayıt altına alabildiğiniz gibi satın alma, stok ve mali raporlarınızı işleyip, inceleyebilirsiniz. Yazılım programı ile gerekli eğitimler verilerek sizin ve çalışanlarınızın programa uyumlu hale getirilmesi sağlanır.

Diyetisyen Desteği:

İşletmenizde diyetisyen istihdam etmeksizin üyelerinize diyetisyen hizmeti sağlayabilirsiniz. LetsFit’in size ve üyelerinize tahsis edeceği diyetisyene uzaktan erişim sağlayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Teknik Servis Desteği:

LetsFit tarafından sunulan makine ve ekipmanlar 2 yıl garantilidir. Kullanıcı hatasından kaynaklanmayan durumlarda 2 yıl içinde ücretsiz olarak yenileri ile değişim yapılır. Kullanıcıdan kaynaklanan arıza durumlarında merkez tarafından yedekleri gönderilerek destek sağlanır.

Sosyal Medya ve Reklam Desteği:

Sosyal medya ve reklam çalışmaları için bir reklam ajansı ile çalışılmaktadır. Ajans tarafından LetsFit’e özel her hafta yeni bir grafik tasarımı hazırlanır. Senede 4 defa 180 sn.lik., yine senede 15 defa da 60 sn.lik videolar çekilerek çeşitli sosyal medya kanallarına servis edilir. Bu çalışmaların yanı sıra görsel basında markayı desteklemek adına yerel tv ve radyo kanalları ile dergi reklamları yapılmaktadır. Avm’lerde corner bölgelerde stant çalışmaları yapılır. Bölgeye hakim alanlarda bulunan Led ekranlarda ve billboardlarda reklam çalışmaları yapılmaktadır.

LetsFit Benim İçin Uygun Mu?

Daha önce denenmiş, sürekliliği olan, karlılığı yüksek, maliyeti düşük, sizi sürekli destekleyen bu sistemde hem kazanacak hem de eğleneceksiniz. Sektör tecrübenizin olmasını beklemiyoruz, sizden beklentimiz işinize sahip çıkmanız, özverili davranmanız ve işinizi geliştirmek için enerji harcamanız.

Pilates hocaları, spor eğitmenleri, spor salonu sahipleri, otel işletmecileri ve diyetisyenler bu sistem sizler için de uygun. İster yeni bir stüdyo açarak, ister var olan konseptinize EMS sistemini ekleyerek bu başarıya ortak olabilirsiniz.

“Lets Fit SAĞLIKLI SPOR ALIŞKANLIĞINIZ”

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.