Lee Cooper Bayilik ve Franchise Şartları

Lee Cooper Bayilik ve Franchise Şartları

İçindekiler

Lee Cooper Bayilik

Lee Cooper 200’ün üzerinde mağazası bulunan erkek ve kadın kot konusunda bilinen bir markadır. Özellikle avm’lerde yer lan markanın ayrıca corner bayiliği de verdiği bilinmektedir.

Lee Cooper Avrupa’nın en eski denim markalarından birisidir ve marka hakları ise Kipaş Holding’e aittir. Kipaş Holding 98 ülkede ki ürünlerin perakende, pazarlama ve üretiminden sorumludur. Lee Cooper bayiliği almak isteyen girişimciler marka ile irtibata geçmek için web sitesinden form doldurabilirler. Bayilik yatırım tutarları açılacak olan mağazanın m2 sine göre değişkenlik göstermektedir.

Lee Cooper erkek ve kadın giyim ürünleri

Erkek Giyim ürünleri olarak
Şort
Denim Pantolon
Gömlek
Mont
Non Denim Pantolon
Tshirt-Sweatshirt
Yelek
Ceket
Eşofman Alt

Kadın Giyim ürünleri olarak

Bluz
Şort
Atlet
Tulum
Denim Pantolon
Non Denim Pantolon
Gömlek
Yelek
Elbise
Ceket
Tshirt-Sweatshirt

Lee Cooper 110 Yıllık Denim Markası
Avrupa’nın en eski denim markalarından Lee Cooper, 1908’de Doğu Londra’da Middlesex Street’te 94-96 numaradaki harap binalarda doğdu. 80’lerdeki efsane reklam filmini ve ‘Uvvah uvvah muck muck Lee Cooper’ sloganını unutmak ise imkansız. 104 yıllık dünya devi Lee Cooper, yepyeni koleksiyonuyla Kipaş Holding yatırımı ile marka tutkunlarıyla 2011 yılında buluştu. Kipaş Holding 2010 yılında da büyük bir hamle ile 98 ülkede 4000 mağazası olan İngiliz denim markası Lee Cooper’ın Türkiye perakende, pazarlama ve üretim haklarını aldı.

Punk, Rock ve her türlü gençlik hareketinin kalbi ve çıkış noktası olan Lee Cooper’un koleksiyonu, KİPAŞ Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Kipaş Denim ile 2002 yılında üretime başladı. Gerçekleştirilen üretim hem iç piyasada tüketilmekte olup hem de yurt dışına ihraç edilmektedir; bugün Asya, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere 20 ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi ve çevreci yatırımlarına önem veren Kipaş Denim’in, en önem verdiği çevre dostu yatırımlarından biri “Better Cotton” diye adlandırılan özel bir pamuktan üretilen kumaş türü, tüm Lee Cooper koleksiyonunun üretiminde kullanılmaktadır.

15 Temmuz Mah.Gulbahar Cad. No:56 Gunesli-Istanbul/Turkey
T. +90 212 478 48 00
F. +90 212 655 06 84
E. bilgi@leecooper.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.