Küppeli Bayilik Bilgileri

Kübranur Bijuteri Küppeli markasıyla bayilikler veriyor. 28 bayi sayısına ulaşan bijuteri markasının toplam yatırım tutarı 200 bin lira civarında tutuyor. Bijuteri bayilikleri açısından referansları geniş olan markanın girişimciye proje, pazarlama ve personel eğitimleri gibi destekleri bulunuyor.

Küppeli Hakkında : 27 yılı aşan deneyimi ile bijuteri sektöründe kaliteli ürü ve hizmet anlayışını devam ettiren Kübranur Bijuteri, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Merkezi İSTOÇ’ta bulunan ve 800 m2’lik toplam alana sahip olan Kübranur Bijuteri, ayrıca Tahtakale’de 235 m2 showrooma sahip. Bünyesinde bulunan Küppeli markası ile toptan ve reyon hizmeti veren Kübranur Bijuteri, aynı zamanda Tahtakale’de toptan hizmet verdiği Soso ve perakende zincir mağazası olan Küppeli markası ile müşterine her alanda farklı ürün ve hizmet seçeneği sunuyor.

Küppeli Bayilik ile ilgili Soru ve Cevapları

SORU : Küppeli bayisinin diğer marka ve mağazalardan farkı nedir?
Bijuteri grubundaki ürünlerimizi kendi fabrikamızda üretiyoruz. Ürünlerimizin analiz raporları ve tüm üretim sertifikaları mevcuttur. Küppeli bijuteri üretim ve kaplama ruhsatlı bayilik veren tek firmayız.

SORU : Rakip firmalara göre ürünlerimiz ucuz mu?
Üretici olmamızın en büyük avantajı ürettiğimiz ürünleri araya toptancı ve tedarikçi koymadan direk mağazalara gönderiyoruz. Bu neden ile ürün, fiyatları yükselmeden doğrudan tüketiciyle buluşuyor. Model ve fiyat konusunda çok iddialıyız.

SORU : Model çeşitleri nasıl?
Genelde çoğu firma birbirini kopyalar ya da yaklaşık ürünler üretirler. Aksine Küppeli Bijuteri gündemi ve modayı hızlı takip eden, modaya yön veren bir markadır. Ne de olsa hiçbir kadın pişti olmak istemez.

SORU : Mağazalarda başka ürün satabilir miyiz?
Bu konuyu bütünüyle ele aldık. Tüketici mağazada alternatif tüm ürünleri bulabilmeli. Bu neden ile anı tüketiciye uygun tüm ürünleri biz bir arada topladık. Küppeli mağazalarında; BİJUTERİ, TOKA, ÇANTA, CÜZDAN, SAAT GÖZLÜK, ATKI, BERE, ŞAL, FULAR, BABET, PONDUF TERLİK, gibi geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

SORU : Mağaza konumu nasıl olmalı?
Sattığımız ürünler, tüketicinin planlı alışveriş yaptığı ürünler olmadığından, Gezip dolaştığı, sürekli kullandığı alanlarda bulunduğu ilin ve ya ilçenin en işlek caddelerinde olmalıdır.

SORU : Mağaza ne kadar büyük olmalı?
Ürün çeşitliliğimiz fazla olduğundan, küçük mağazalarda koleksiyonumuzu sergilemek zor oluyor, bu neden ile minimum 40 m² olmalı mağaza, ancak tam anlamıyla doğru metre kare 75 m² ile 100 m² arasında olmalıdır.

SORU : Yatırım maliyeti ne kadar?
Biz bu konuyu iki kısımda anlatalım; 1. Kısım dekaraysan, dekor maliyeti A dan Z ye tarafımızdan yapılmakta ve metrekare maliyeti 1.500 TL olarak hesaplanmaktadır. 2. Kısım ürün, Ürün maliyeti ise metrekare başına 2.000 TL dir. Ürün ve dekor toplamda metrekare 3.500 TL dir. ( Örnek 60 m² x 3.500 TL = 210.000 TL )

Küppeli Bayilik Bilgileri

İstoç Merkez
İstoç Toptancılar Çarşısı 13. Ada No:132-134
Mahmutbey/İstanbul
Tel: +90 212 659 15 78

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.