Kukla Kebap

1958 yılında Ankara’da kurulan işletmemiz, nefis tereyağlı, yoğurtlu, soslu, bulgur pilavlı ve kıtır turşulu Kukla Kebap’ı ve zengin menüsündeki birbirinden leziz yemeklerle konuklarının damak zevkine hitap etmektedir.
Kukla Kebap Ankara Balgat’taki şubesini 1994 yılında açsada Ankaralıların Kukla Kebap’la tanışması 1958 yılına kadar dayanıyor. Cebeci Semtindeki restoranında açılan kukla perdesi yıllardır süregelen bir gelenek; ayrıca bir klasik haline dönüşen nefis kıtır turşulu, bulgur pilavlı, tereyağlı, yoğurtlu ve soslu Kukla İskender Kebap’ı konukların damak zevkine hitap ediyor.İşletme sahipleri sürekli bir gelişim ve ilerleme konusunda ayrıca bir çaba içindeler. Eskiye oranla Kukla Kebap’ın menüsü çok daha fazla alternatifle dolu. Dana külbastı, piliç sarma, kuzu şiş, piliç şiş, portakallı irmik tatlısı ve daha sayamadığımız birçok farklı lezzeti tatma şansına sahipsiniz. Ama tabi ki Kukla İskender Kebap’ın yeri bir başka…Şu anda Ankara’da: Balgat ve Antares AVM’de konuklarını ağarlayan Kukla Kebap, zengin menüsündeki eşsiz lezzetleri ve kukla gösterileriyle değişmez geleneğini sürdürüyor.
Ankara dışında ise dışında Mersin’de,
Adana’da ve Konya’daki şubelerde de Kukla Kebap lezetlerini tatmak mümkün. Kukla Kebap şubelerinde çocuklarınız bakıcı kızların kontrolünde Geleneksel Türk Kukla Sanatından örnekler izlerken, sizler de yemeğinizi keyifle yiyebilirsiniz. Unutmadan eğer çocuklarınız kukla gösterilerini bırakıp gitmek istemezse; onlara bu şirin kuklalardan bir adet satın almanız mümkün. Tertemiz, nezih bir ortam, birbirinden leziz yemekler, geleneksel kukla gösterileri ve çocuklarınız için daha birçok sürpriz… Kukla Kebap sizleri ağırlamak için hazır bekliyor.

Franchise bedeli :35.000,00 USD

Çalışan Sayısı : 240

Dekorasyon Maliyeti: M2 Göre Değişkendir.

Yatırım Maliyeti  500.000 tl

Mağaza Sayısı 12

iletişim bilgileri:0324 341 25 25

cep:05324229432

mail:mersinkuklakebap@kuklakebap.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.