Konyalı Ahmet Usta

gxfhcj

LEZZET NOKTASI/HAKKIMIZDA

2007 yılında İzmir’in Gaziemir semtinde ilk şubesini açarak sektöre giriş yapan Konyalı Ahmet Usta, güçlü kadrosu ve özverili çalışmaları sayesinde, her geçen gün hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşıyor.

Gıda sektöründe en dikkat edilmesi gereken hijyen hususunda son derece titiz ve dikkatli bir tutum içerisinde çalışmakta olan Konyalı Ahmet Usta, uygun fiyat ve üstün kalite dengesini bir arada sunarak, sade, nezih, ferah ve sıcak bir atmosferde hizmet veren sayılı mekanlar arasında yerini alıyor. Konyalı Ahmet Usta, güleryüz ve hızlı servisle kalitesini daha üst seviyelere çıkararak, kurulduğu günden bu yana müşteri değil, ev sahibi olarak benimsediğimiz sizlere, hizmet vermeye devam ediyor.

Konya’ya has en leziz tatları, İzmirliler’le buluşturan Konyalı Ahmet Usta’ya gösterdiğiniz yoğun ilgi sonucunda, Buca, Bornova, Bostanlı, Menderes ve Bodrum’da da şube açarak daha çok kişiye hizmet vermeye başladık. Konya’ya özgü lezzetleri müşterilerine sunmasının yanında hizmet kalitesi, hijyen ve güleryüzlü karşılama da Konyalı Ahmet Usta’nın temel prensipleri arasında yerini alıyor.

‘İsim benzer lezzet asla!’ sloganıyla çıktığımız lezzet yolculuğunda, açıldığı günden bu yana ISO ve Gıda Denetim Belgeli etli ekmeğiyle ve diğer farklı tatlarıyla hizmet veren Konyalı Ahmet Usta, kaliteden ödün vermeden taklitleriyle mücadele ederek ilerlemeye ve büyümeye devam ediyor.

Sizlere daha çabuk ve kolay ulaşabilmek, Konya’nın yöresel lezzetlerini daha çok İzmirli’ye tattırabilmek için yeni şubelerimizi açmaya devam edeceğiz

MİSYONUMUZ

Merkezi İzmir’de bulunan Konyalı Ahmet Usta Lokantalar Zincirinin yurt içi ve yurt dışı bayilik anlaşmaları yapıyoruz.
Bu amaçla AR-GE çalışmaları başta olmak üzere, gizli müşteri ile memnuniyet anketleri, kamuoyu araştırmaları düzenliyoruz.
Konyalı Ahmet Usta’nın mutfağında farklı alanlarında yetişecek personele kurslar düzenliyor, eğitim çalışmaları veriyor, Anadolu mutfağının farklı kademelerinde, lezzetlerinde, aşçılık tekniklerinde sorumluluk alacak ustaların yetişmesine öncülük ediyoruz.
Anadolu mutfağının uluslararası markalarla rekabetini artıracak çalışmalar yapıyor, yemek türlerine ilişkin veri bankası oluşturuyoruz.
Konyalı Ahmet Usta Lokantalar Zincirinin medya planlamasını, bütün tanıtımlarını, yazlı, görsel, reklam tasarımlarını hazırlıyoruz.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip ediyor, ana firmamıza danışmanlık yapıyoruz, raporlar hazırlamak, yen pazarlar buluyoruz.

VİZYONUMUZ

Türk mutfağıyla, yaşam tarzıyla, yemek kültürüyle örtüşen değerlere dayalı restorant projeleri üretmek.
Franchising verme, mekân projelendirme, her türlü uygulama yetkilisi olduğumuz Konyalı Ahmet Usta Lokantalar zincirinin tasarımlarını yapmak, uygulamalarında, planlamalarında bulunmak.
Mekanlarda iç onarım, dış peyzaj ile marka konseptini belirlemek.
Konyalı Ahmet Usta Lokantalar Zincirinin ulusal ve uluslararası arenada marka bilinirliğini arttıracak fuar ve tanıtım etkinliklerinde doğrudan sorumluluk almak.
Mutfağa dayalı bütün projelerde sağlıklı, konforlu, nitelikli ve çevreye duyarlı yapılar üretmek.

Franchise Koşulları
Franchising (Bayilik Sistemi) bir çok farklı çeşitte ele alınabilmektedir. Bu çeşit ve farklılıklar konum, m2, yatırım değerlerine göre şekillenebilmektedir. Bu kapsamda esas aldığımız değer karşılıklı görüşmelerdir. Bu görüşmeler sonrasında tüm sistem netleştirilebilmektedir. Fakat rakamlar ortalama haliyle;

Başlangıç Bedeli
30.000 $
Yatırım Bütçesi
M2 başına 2.500 TL
Ortalama Kâr Oranı
%20-%30
Hedef Bölge
Tüm Türkiye Geneli ve Yutdışı Lokasyonlar

 

Firma Bilgileri Detaylar

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.