KONO PİZZA

KONO PİZZA

Kono Pizza İşletmecisi olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Kono Pizza’nın hikayesi 2004 yılında pizzayı en rahat şekilde yiyebilmek ve yepyeni enfes bir lezzet yakalama hayalleri peşinde koşan ünlü italyan şef aşcı Boscolo tarafından Milano da öğrencileriyle beraber geliştirilen yepyeni bir konsepttir. İtalya’dan Avrupa’daki diğer şehirlerde, Amerika, Asya’da ve uzakdoğuda 25 ülkede 130’dan fazla lokasyonda hizmet vermekte ve hızla büyümektedir.

Dünyanın ilk külah pizza konseptini geliştiren ve uzun çalışmalar sonucunda mükemmel lezzetine kavuşturan Kono Pizza’nın benzerini yapmak mümkün olsa da aynı lezzeti yakalamak mümkün değildir. Pizza hamurumuz İtalyan ustaların elinden katkısız,düşük kalorili olarak hazırlandıktan sonra beğeni toplayan koni şeklini alır. Bu enfes lezzeti müşterilerinize sunarken sizde keyif alacaksınız.

markasının Türkiyedeki tüm lisans hakları Zan Gıda Dış.Tic. A.Ş.’ye aittir ve  adayların isteklerine göre değişebilen çeşitli franchise modelleri (Kiosk,Corner,Mağaza,Cafe) sunabilmektedir.
Şahıs veya firmalar, sahip olduğu restoranda ve Kono Pizza markası çatısı altında franchise anlaşması şartları uyarınca ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchise verilecek restoranların; tüm inşaat , dekorasyon ve ekipman ihtiyacı Kono Pizza İtalya tarafından belirlenmiş özelliklere bağlı kalınarak Kono Pizza Türkiye tarafından karşılanacaktır. Markanın ihtiyaçlarının tam olarak anlaşılması amacıyla, verilecek eğitimler; hem franchise haklarını alacak adaya hem de franchise adayının çalışanlarına Kono Pizza Türkiye tarafından sağlanacaktır.

Kiosk, Take a Way küçük satış şubeleri ,Oturacak alanı olan daha büyükçe satış şubeleri, Konomania kafe, metro ve havaalanı,Mevcut kafe içi yerleştirme şube modellerimiz gibi farklı konumlara ve girişimcinin isteğine özel çalışmalarımızdan size en uygun olanı belirleyip mali gücünüze göre sonuca ulaşılır.

Başvurunuz onaylandıktan hemen sonra yer seçiminden ürün tedariğine, eğitiminizden tanıtımınıza kadar bir çok konuda destek alacaksınız.

yeni lezzetler sunmak, sürekli yeniliklerle tanışmak, güçlü destek almak ve karlı bir iş yapmak demektir.

Siz de ailemizin üyesi olmak istiyorsanız başvuru formunu doldurunuz.
Şimdi Kono Zamanı !

franchise veren firmalar,bayilik veren firmalar

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.