Komagene Bayilik Bilgileri 2018

Komagene Bayilik

Komagene 2018 yılında da Bayilik vermeye devam ediyor. Komagene bu yılın yarısında franchise sayısı olarak 1000’in üzerine çıkmayı başardı. Çiğ köfte sektöründe lider konumda olan marka 8 farklı ülkede de bayilikler vermektedir.

2018 yılı sonuna kadar franchise giriş bedeli (isim hakkı bedeli) ve Royality fee (ciro primi) almadan yatırım fırsatı sunan firma 5 yıllık İş Planında 1.600 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Komagene bayilik hakkında merak edilenleri Komagene’nin kendi sitesinden danışma hattından saat 9 ile saat 18:00 arasında öğrenebiliyorsunuz.

Komagene Bayilik Bilgileri

Komagene bayilik yatırım maliyetleri lüks konsept 15.000 TL+KDV ve delüks konsept ise 25.000 TL+KDV’den başlıyor. Toplam yatırım tutarı ise 20 bin ile 35 bin lira arasında tutmaktadır. Komagene bayilik alan girişimciye 1 haftalık eğitim veriyor ve bu süreçte bayiliği nasıl işleteceği ile ilgili eğitimler veriliyor.

Hemen hemen her ilde bayilik bölge sorumluları olan marka hakkında birebir iletişim için firmanın sitesinden Franchise Hakkında Bilgi Al kısmına tıklamanız yeterlidir. Buradan size en yakın ili seçerek bölge sorumluları ile irtibata geçebilirsiniz.

Komagene ayrıca avm’lerde yer kiralayarak bayilik almak isteyenlere de yardımcı oluyor. Bayide çalışacak personeli girişimci buluyor ama bu girişimcinin eğitimini de Komagene sağlıyor.Komagene kurulumu ise 2 ile 4 hafta arasında tamamen bitmiş oluyor. Anahtar teslimi şekilde çalışan firma bayiliğini alan kişiler firmanın belirlediği ürünler harici farklı ürünleri ise satamıyor.

Komagene Bayilik iletişim Bilgileri

YÖRPAŞ A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK
Ofisim İstanbul Plazaları Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:20 B Blok Kat:8 Ofis No:44 Maltepe / İstanbul
Telefon: 0216 367 97 00 Faks: 0216 417 38 80
Mail: komagene@komagene.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.