Kocasinan Kahvecisi Bayilik Veriyor

Kocasinan Kahvecisi Bayilik Bilgileri

Kocasinan Kahvecisi cafe sektöründe faaliyet gösteren Isparta Merkezli bir marka. Firmanın Koca Sinan Kahvecisi ismine ait marka tescil belgesi bulunuyor. Kahve dükkanları en az 30 m2 ve dış mekan oalrakta 60 m2 ‘ye açılabilen konsept aynı zamanda daha büyük mekanlara da uygulanabiliyor.

Kocasinan Kahvecisi en az yatırım olarak 150.000 liraya kuruluyor. Bu maliyet mağazanın m2’sine göre değişiyor. Yatırımın geri dönüşü ise lokasyona göre 12 ile 18 ay arasında sağlanıyor. İlk bayilerinden isim hakkı almayan firma ayrıca işletmeciden royalty bedelide almıyor.

Kahve dükkanları olarak Antalya, Kayseri, Konya ve İstanbul’da öncelikli olarak açılması planlanan Kocasinan Kahvecisi tüm illerde de bayilik verecek. Firma bayilik alacak olan girişimciye ayrıca personel eğitimi, pazarlama ve eğitim konularında destek veriyor.

Bayilik

Koca Sinan Kahvecisi Franchise hakkında merak edilenler

Koca Sinan Kahvecisi, lokasyon olarak bayilik verilecek olan kentin veya caddenin en popüler noktasında olması her zaman tercih sebebidir. “Butik Kahveci” yada “Büyük Kafe” konseptiyle hizmet vermektedir. Şube açılmadan önce Koca Sinan Kahvecisi ekibinin, lokasyonun uygunluğuna karar vermiş olması gerekmektedir. Ayrıca şubenin lokasyonu ile ilgili fizibilite çalışması; şubenin açılacağı şehir ile ilgili araştırma yapılmalıdır.

Koca Sinan Kahvecisi açılacak her şubenin projesinin tasarımını kendisi yürütmekte, franchise alacak olan yatırımcıya bu proje tasarımı belirli bir bedel karşılığında vererek, mekanı projeye sadık kalmak şartıyla dilerse yatırımcı inşaa edebilmekte, dilersede Koca Sinan Kahvecisi mekanı her şeyi ile hazır olacak şekilde yatırımcıya teslim etmektedir.

Franchise alacak olan yatırımcı, aynı zamanda çalışacak personeli (Barista, ve Servis Personeli) bulunduğu şehirdeki şahıslardan ön aşama olarak seçebilmekte, daha sonra ise Koca Sinan Kahvecisi operasyon ekibi son işe alımları bizzat yatırımcı ile birlikte son personel seçimini yapacaktır.

Koca Sinan Kahvecisi franchising sözleşmeleri 1 yıl boyunca geçerli olup, her yıl süre bitiminde taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde otomatik olarak yenilenmektedir.

Koca Sinan Kahvecisi Bayilik Başvurusu

Bayilik alacak girişimci bayi başvuru formunu doldurarak veya “Ahmet Murat Koraltay ACER Telefon Numarası: 0553 333 33 83 ” yetkili arkadaşımızla irtibata geçerek başvurusunu gerçekleştirir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.