Kip Erkek Giyim Mağazası Bayilik Veriyor

Kip Erkek Giyim Mağazası

Kip Erkek Giyim sektöründe bayilik veren markalardan birisi. Firmanın 54 mağazası bulunuyor ve yurt içi / yurt dışı fark etmeksizin franchise verebiliyor. Kip mağazalarında erkek giyim ve aksesuarları satılıyor.

Kip Hakkında : Türkiye’de büyük çapta ilk klasik erkek giyim firmalarından biri olan KİP, 1978 yılında kuruldu. Türk erkek giyim sektöründe, yenilikçi duruşuyla tasarımdan dikim tekniğine kadar bir çok alanda ilkleri başaran KİP, kalitesi ve koleksiyon zenginliği ile uzun yıllardan bu yana sektördeki haklı yerini korudu. Güven ve kalite konusunda marka sıralamalarında her zaman ilk sıralarda yer alan KİP, kurulduğu günden bugüne yatırımlarını büyüterek ve ürün gamını derinleştirerek geniş bir müşteri kitlesine kavuştu.

1998 yılında Gürmen Group’a katılarak üretim gücünü artıran KİP, 2006 yılı itibarıyla güçlü bir büyüme stratejisi izleyerek atağa kalktı, yurtiçi ve yurtdışındaki yapılanmasını revize etti, tasarım ve üretim alanlarına yaptığı büyük yatırımlar ile güçlendi.

Her zevke ve talebe uygun tasarımlarla, yenilikçi, güvenilir, iddialı olduğu kadar mütevazı ve ulaşılabilir moda marka algısını güçlendirdi. KİP, klasik giyimdeki kalitesi ve tasarım gücüyle haklı ününü bugün de sürdürürken, hızla değişen dünya modasına ve taleplerine göre, kendisini sürekli yenileyerek casual koleksiyon yelpazesini genişletti.Ulusal ve uluslararası sektördeki gelişmeleri yakından takip eden KİP, tasarım odaklı, inovasyona önem veren ve erkek modasına değer katacak ürünler geliştiriyor.

Türkiye ve dünya pazarlarında yeni açılımlar hedefleyen KİP güçlü imajını, köklerinden aldığı değerlere sahip çıkarak, ancak asla geçmişte kalmayarak ve daima günün gereksinimlerine göre yenilenerek sürdürüyor.

Kip Bayilik Bilgileri

Türkiye’nin en köklü ve güvenilir erkek moda markalarından KİP’i daha çok kişiyle tanıştırmak için yeni iş ortakları arıyoruz…

Şık, yenilikçi, güncel, bir erkeğin modaya dair ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri kapsayan koleksiyon yapısı, erkeklere sezon başından itibaren alışveriş yapabilme ayrıcalığı tanıyan rekabetçi fiyat politikası, Türkiye ve yurtdışında sayıları 54’e ulaşan mağaza sayısı, güçlü ve teknolojik perakende altyapısı ile KİP size yepyeni bir dünyanın kapılarını açacak..!

Bize ulaşın, bu özel iş deneyimine beraber imza atalım..!

Email: iletisim@kip.com.tr
Tel: 0212 484 0 484

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.