KAWAX

KAWAX

KAWAX 2008 yılında KAYNARCA OTO YIKAMA Turizm İnş. San ve Tic. Ltd. Şti adı altında otomobil severlerin ihtiyaç duydukları temizlik, bakım ve koruma ürünleri ile bunlara ilişkin uygulama hizmetleri alanında faaliyet göstermek üzere bir aile şirketi olarak kuruldu.
2008 Yılında kurumsal yapılanmasını ve organizasyonunu oluşturan şirket aynı yıl bu alanda TÜRKİYE’ nin sayılı birkaç devleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

Merhaba,
KAWAX “Boya Yüzeyi Parlatma ve Koruma Sistemleri” olarak faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları otomobil bakım ve koruma ürünleri üretimi kimyasal tedarikçisidir. Otomobillerde boya koruma sistemleri, detaylı iç ve dış temizlik, döşeme, halı ve vinil koruma sistemleri, otomobil pas önleme sistemleri ve ses yalıtım sistemlerini uygulamak, küçük alan kaporta ve boya tamir işlemleri, cam filmi ve kaput koruyucu filmi, su itici cam kaplaması uygulamaları ve aksesuar montajları yapmak suretiyle hizmet faaliyetlerinde bulunmaktadır.

İstanbul, KAWAX olarak hizmet sunmaktayız. İlk Franchise istasyonumuzun açılışını 2008 yılında PALLADİUM A.V.M (ATAŞEHİR) ve VİA PORT OUTLET CENTER A.V.M (KURTKÖY) Kaynarca oto yıkama olarak gerçekleştirdik. Kurumsal yapının oluşumu için makine ve kimyasal donanımı tamamlayarak uzman kadromuzla, standart hizmet kalitesi ve sürekliliği hedeflediğimiz için Franchise sistemi ile büyümeyi hedefledik. Franchise zincirlerimize yenilerini eklemeye hızla devam etmekteyiz. 2011 yılında istasyonlarımızın sayısını 50’ye çıkarmak ve KAWAX hizmetlerini tüm Türkiye’ye ve Yurt Dışına yaymak istiyoruz.

KAWAX, Türkiye’de bölgeleri gelir gruplarına göre KAWAX EXPRESS, AA ve AAA istasyon tipi olarak bölgelere ayırmış ve her bölge için franchise bedelini farklı belirlemiştir. Sistemimiz uzun yıllardır oturmuş, konusunda çok büyük deneyimi olan, köklü bir franchise sistemidir.

Franchisee’lerimize istasyonun açılışından itibaren ve sonrasında da gerekli teknik yardım ve desteklerimizi vermeye devam ediyoruz. İstasyondaki çalışan personele gerekli teknik ve pazarlama eğitimi verilmektedir. Ayrıca istasyonda sektörün gerektirdiği özel olarak üretilmiş uygulama yöntemleri ve teçhizatları kullanılmaktadır. İstasyonlarda uygulanacak bütün kimyasalların özel formülleriyle üretilmiş KAWAX patentli kaliteli ve profesyonel ürünleri lojistik olarak sunulacaktır. İstasyonun açılış ve sonrasında broşür, poster, gazete ve dergi grafik çalışmaları gibi reklam hizmetlerinde destek olmaktadır. Dünyanın her yerinden girebileceği bir network şifresi ile istasyonuna ait portföy girme, müşteri bilgilerine ulaşma, gelen maillerine kolaylıkla ulaşabilme, gibi pek çok kolaylıklara sahip olacaktır.

Franchise zincirimize bir halka olmak isteyen franchise adaylarına şimdiden teşekkür etmek isterim.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.