kaşık künefe 1

kaşık künefe

NEDEN KAŞIK KÜNEFE
1970’li yıllarda, künefe peyniri ve tereyağı üretimi ile başlayıp günümüze kadar bu lezzet yolculuğunun 2000’li yıllarda dondurulmuş künefe üretimi ile HATAY’dan TÜRKİYE’ye ve tüm dünyaya bu lezzetin tattırılması ve tanıtılması amacı ile kurulmuş olan öncü firmaların başındadır! Kendi çiftliklerimizde yetiştirmiş olduğumuz ve tamamı tek cins olan ineklerden günlük olarak sağılan sütler ile tuzsuz künefe peyniri ve tereyağımızı katkı maddesiz olarak üretip künefemizle harmanlayarak siz değerli tüketicilerimize sunmuş bulunmaktayız. Dünden bugüne gelinen bu lezzet yolculuğunda eşsiz lezzeti kaşık kaşık yemeniz ve öncelikle ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya damak tadımızın aktarılması için lezzet ve hijyenden vazgeçmiyoruz. ‘’Ve haydi, kaşık künefe ile lezzet yolculuğuna’’ diyoruz…

KULLANILAN KADAYIF
Kullanılan kadayıf ve içerisinde ki un, yardımcı malzemeler içerisinde tereyağı ve peynir kadar önemlidir.Biz Künefe’nin anavatanı olan Antakya’nın tarlalarınından elde edilen ve yine Hatay’da işlenmiş olan en sert buğday ununu kullanmaktayız. Bu kalite bizi diğer künefe imalatçılarından ayıran en büyük noktalardan biridir.

KULLANILAN PEYNİR
Peynirimiz kendi çiftliklerimizde beslediğimiz tek cins ineklerden günlük olarak sağılıp peynir haline getirilmektedir. Bizim üretimimiz sadece künefe için olduğundan tat konusunda farklılıklar olmadığı için künefemizin tadı damağına yer edecektir eminiz..

MÜKEMMEL TAT
Hatayda kendi çiftliklerimizde tek cins inekten elde edilen günlük sütten yapılan üst kalite tereyağı ve peynirimizin damağınızda ki etkisine çok şaşıracaksınız…

KAŞIK KÜNEFE  MİSYONUMUZ

Amacımız geçmişten gelen adımızı ve tecrübemizi geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile Dünya başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Gelişen dünyamızda teknolojiyi sürekli takip eden firmamız, her geçen gün kendini yenilemektedir. Şirketimiz, kurumsal alandaki ihtiyaçlarınıza göre sizlere özel çözümler üretmektedir. Misyon ilkelerimiz; 1. Müşterilerimize, farklı çözüm ve fikirler sunmak 2. Sürekli gelişim felsefesinde teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ürün ve hizmet vermek 3. Dürüstlüğü ve çalışkanlığı amaç edinerek, firmamızın en değerli insanları olan siz müşterilerimize en güzel şekilde hizmet etmek.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.