Kasap Döner

Kasap Döner

Kasap Döner ’in yeni şubesi Bayrampaşa Forum İstanbul’da döner severlere kapılarını açtı.

İstanbul Bayrampaşa’da bulunan Forum İstanbul’da olmaktan son derece mutlu olduklarını belirten Global Restoran Yatırımları A.Ş Genel Müdürü Bahar Özürün, ‘Amacımız, sadece bifteklik etten yaptığımız dönerimiz ile döneri dünya markası yapmak’ dedi. Özürün, İstanbul’un yanı sıra ve Anadolu’da da büyümeye devam edeceklerini dile getirerek, ‘2017 yılı sonuna kadar Eskişehir, Bursa, Samsun gibi Anadolu metropollerinde yeni şubeler açmayı hedefliyoruz’ dedi.

Kasap Döner

Kasap Döner sıra dışı lezzeti ve farklılaşan konseptini yeni franchiseler vererek, Türkiye’nin farklı köşelerine taşımayı hedefliyor.

2016 yılında da franchise iş modelinin özellikle gıdada hızlı büyümesinin devam edeceğine inanıyoruz. 2015 yılında KasapDöner ve İkiSatır markalarımızda toplam 9 adet yeni franchise verdik.

2016 yılında buna KöylüGüzeli markamızı da ekleyerek ağırlığı Anadolu’da olmak üzere 25 yeni franchise vermeyi ve merkez olarak açacaklarımızla beraber bu yılı 65 şube ile kapamayı hedefliyoruz.

Kasap Döner, yeni mağazalar açarak ve özellikle Anadolu’da franchise’lar vererek bu yıl 65 şubeyi hedefliyor. KasapDöner ile geleneksel ve markasız bir Türk yiyeceği olan dönere hem marka kazandırdıklarını hem de standart bir kalite getirdiklerini belirten Global Restoran Yatırımları Genel Müdürü Bahar Özürün, “KasapDöner tüketiciyi lezzetli döneri ile memnun ederken, farklı konseptiyle de misafirlerine değerli olduğunu hissettiriyor.

 

 

Amacımız, ülkemizin en sevilen ve en fazla tüketilen döneri hakettiği konuma getirmektir. Sadece et kalitesiyle değil, restoran kalitesiyle de bunu sağladığımıza inanıyoruz. Milli değerimiz dönerin bizim markamızla dünyaya açılacağına inanıyoruz” dedi.

Yatırımcılara hızlı geri dönüş vaad ediyoruz…

Global Restoran Yatırımları Genel Müdürü Bahar Özürün, uygun gördükleri lokasyonlardaki tekliflere olumlu cevap vermeye devam edeceklerini söyledi. Yeni franchise verirken dikkate alacakları en önemli kriterin restoranın lokasyonu olacağını vurgulayan Özürün, 2016’da Anadolu’yu ön plana aldıklarını, seçkin cadde ve AVM’lerde franchise vereceklerini ileterek “KasapDöner ile yatırımcılarımıza hızlı ve yüksek geri dönüş sağlamayı vaat ediyoruz” dedi. İstanbul’dan sonra Anadolu’yu da bifteklik etten döneri ve sıradışı konsepti ile fethetmeye kararlı olan KasapDöner Afyon’da Afyon Park AVM, İzmir’de ise Mavibahçe AVM’de tüketiciler ile buluştu.

Kasap döner franchise iletişim

franchise@kasapdoner.com

Döner restoranı açmak isteyen girişimcilerimiz sitemizin dönerci bayilikleri sayfasınıda incelemeyi unutmasın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.