Kardeşler Büfe Bayilik Bilgileri

Kardeşler Büfe Bayilik veriyor. Bizim yolculuğumuz; 1974 yılında, Arslan kardeşlerin en büyükleri olan Selahattin ve Çelebi Arslan’ın mangala ilk kömürü atmalarıyla birlikte başlamış. İzmir’in en güzel yerlerinden biri olan Kordon, Kardeşler Büfe ilk şubesine kucak aşmış ve çocuğu gibi büyüterek kabına sığmaz lezzetler yaratmasına vesile olmuştur.

Dönemin meşhur, şatafatlı İzmir Fuar’ına katılan ünlüleri çoğunluğu İzmir Palas otelde kalırken her akşam mutlaka Kordon’a iner ve Kardeşler Büfe’nin sandviçlerinden yerdi.

Zaman ilerledikçe çocukluğundan bu yana abilerinin yanında çalışan Mustafa Arslan, 1983 yılında Kardeşler Büfe’nin başına geçti. Yumurtalı Karışık Sandviç’in efsanesi aynı dönemde de tüm İzmir’i ve Türkiye’yi kapladı. Aradan geçen yıllar sonrasında 2017 yılında 2. Şubesi Üçyol / İzmir de açıldı. Çoklu şube yönetim başarısı Kardeşler Büfe’nin durdurulamaz bayilik taleplerini de arttırdı. 2018 yılında merkez ofisin kurulması, depo, yazılım sistem, pazarlama departmanlarının hazırlanmasıyla bayilik vermeye başladı.
Ana hedefi birlikte kazanmak olan Kardeşler Büfe, hem müşterilerini hem de bayilerini mutlu etmeye devam edecektir.
Kardeşler Büfe sandviçleri hem Avrupalı hem de Asyalı müşterilerin damak tadına uygun, çok beğenilen ürünlerdir. 5 çeşit ekmeği ve onlarca çeşit sandviçiyle bir yiyenin mutlaka tekrar yediği sandviçlerimiz için sizi de bekleriz.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 5
Bayilik Şartları: Franchise adayımız; işinin başında duran, genel işletme maliyetlerine hakim olabilen, personelle ve özellikle müşterilerimizle iyi iletişim kurabilecek, standartlarımızı takip edip gelişmesine destek verebilecek, dürüst satıcı ve iyi komşuluk ilkelerinden taviz vermeyen dinamik bir kişi olmalıdır.

Toplam şube sayısı 5

Merkeze bağlı şube sayısı 3

Franchise sayısı 2

Toplam çalışan sayısı 100

BAŞVURU SÜRECİ:
KARDEŞLER BÜFE’li olmanın ilk adımı olan başvuru formu üzerinden bayi adaylarımızın başvuruları alınır.

ÖN GÖRÜŞME VE DAVET:
kibimiz, bayi adaylarımızla ön görüşmeyi gerçekleştirirler ve bayilik sistemimiz konusunda ön bilgilendirmede bulunurlar. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.
Doğru lokasyon seçimi, mimari destekler, tahmini yatırım maliyetleri, menü ve personel yönetimine kadar aklınıza gelen / gelmeyen her konu ve sorularınızı da sizin için düşünüyor, önlem alıyor, karar veriyor ve uyguluyoruz.
Yılların verdiği tecrübe ile sizin her zaman yanınızda olacağız.

ÖN PROTOKOL VE LOKASYON:
Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarımızla, bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun dükkâna birlikte karar verilir.
Dükkan seçiminde önceliğimiz; sabah, öğlen, akşam ve gece müşteri yoğunluğunun olması, merkezi bir noktada görünür bir tabelaya sahip, 50 ile 100 m2 ler arasında, bahçeli bir yer olmasıdır. Tutulacak dükkanda ruhsat sıkıntısı yaşamamak için işyeri uygunluk durumu belediye ile görüşülmeli, bacası olmalı veya baca olması için binadan izin alınmalıdır. Detaylar yüz yüze görüşmelerde sizinle paylaşılacaktır.

SÖZLEŞME:
Dükkan kiralanmasıyla birlikte, şirket kurulumu yapılır ve bayi adayımızdan bayilik sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmesi karşılıklı imzalanır.

MİMARİ PROJE:
Konseptimize uygun olarak mimari ekibimiz dükkanın projelendirilmesini, 3 boyutlu halini hazırlar, sunar ve inşaat başlar.
Her şubemizin standart ve eşit kalitede hizmet verebilmesi adına oluşturduğumuz kalite standartları, uzman mimarlık ekibi tarafından titizlikle uygulanır. Süreç boyunca ihtiyacınız olacak her bir mimari detay, uzman ekibimiz tarafından en iyi şekilde tasarlanarak, kaliteli malzemeler ile en uygun fiyatlara sunulur. İşletmede kullanılan makine parkı ürünlerimizi hızlı, doğru ve lezzetli bir şekilde çıkarmak için tasarlanmıştır.

PERSONEL ALIMI / EĞİTİMİ:
İnşaatın başlamasıyla birlikte, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımını gerçekleştirir. Önce teorik eğitimleri, sonrasında ise pratik eğitimlerini tamamlayarak şube açılışına hazır hale getirir.

ŞUBE AÇILIŞI:
Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.
Tüm süreçler boyunca size her konuda destek sağlanır.

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: Türkiye ve Dünya Pazarında markamızı ilerletecek olan başarılı, şirket ve şahıslarla iş birliği yapılan her noktada bulunmak istiyoruz. Ancak önceliğimiz yıllar önce İzmir’den başlayan yolculuğumuzu Ege bölgesinden İstanbul, Ankara ve Antalya’ya kadar uzatmak olacak.
Dükkanlarımız yaklaşık 200.000 TL ile 250.000 TL lik bir yatırımla açılmaktadır.
Yatırımın geri dönüşü ortalama 14 aydır.
Franchise anlaşmalarımız 10 yıl için imzalanır.
Bayilik Giriş bedeli 75.000 TL + KDV dir.
Ciro üzerinden %4 + KDV atlık marka kullanım bedeli alınmaktadır.Reklam katkı payı yoktur.
İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya başta olmak üzere 250.000 ve üzeri nüfusu olan Türkiye’nin tüm il ve ilçeleri KARDEŞLER BÜFE açmak için uygundur.

Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Cebrail Turhan
Adres: BCD GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. KARABAĞLAR MAH. 5758/3 SOKAK NO:2/G KARABAĞLAR İZMİR
Telefon: 0 232 2535158
E-Posta: franchise@kardeslerbufe.com.tr
Web Adresi: kardeslerbufe.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.