Karafırın

Karafırın

Firmamız ve “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini benimsemiş mağazalarımız hakkında bilgiler, Karafırın’da her an bulabileceğiniz “taze ve leziz” günlük ürünlerimiz ile doğum günü, düğün gibi özel günleriniz için seçim yapabileceğiniz “farklı ve yenilikçi” butik pastalarımızınfotoğraflarını bulabilirsiniz. Özel günlerini ve organizasyonlarını “güvenilir ve yaratıcı” bir ele teslim etmek isteyen müşterilerimiz için de catering hizmetimizle ilgili bilgiler ve fotoğraflar olan bir bölüm koyduk.

Karafırın’ın en sadık müşterileri olan “çocuklarımız” için onların keyifli zaman geçirirken, kendileri için oluşturduğumuz ürün ve hizmetlerden seçim yapabilecekleri özel bir sayfada oluşturduk.

Dört kuşaktır oluşturduğumuz deneyimlerden faydalanmak ve firmamıza iş ortağımız olarak katılmak isteyenler için franchising hakkında bilgiler vermeye çalıştık.Bize ulaşmak ve görüşlerinizi, isteklerinizi iletmek isterseniz iletişim bölümümüz ve tüketici görüş formumuzhizmetinizdedir.

Karafırın markasının oluşmasında en büyük pay sahibi olan siz değerli müşterilerimizi bugün yine Karafırın Mağazalarına davet ediyor ve sayfalarımızı sizler için açıyoruz

FRANCHİSİNG

Yapılan araştırmalar ülkemizde çalışan nüfusun yarıdan fazlasının kendi işini kurmak istediğini gösteriyor. Bununla birlikte işletme ve yönetim bilgisi eksikliği, rekabetin acımasız olduğu bir ortamda herşeye sıfırdan başlama dezavantajı bu isteğin gerçekleşmesini zorlaştırmaktadır.

Oysa Karafırın tüm bu olumsuz etkenleri ortadan kaldırıp, yatırımcıların enerji ve motivasyonunu yönlendirerek kendi işlerinin sahibi olmalarını sağlıyor.

Karafırın franchise sahibi olarak, başarınız için çalışan deneyimli bir takımın desteğini devamlı yanınızda bulacaksınız. (Sizin başarınız bizim başarımız demektir). Kendi ticari kararlarınızı verirken deneyimlerimizi hizmetinize sunacağız. İmalat sorunları ile uğraşmayacaksınız, yeni  bir ürünün rağbet görüp görmeyeceğini sizin yerinize biz test etmiş olacağız, diğer franchise sahiplerinin deneyimlerinden yararlanacaksınız. Karafırın’ın büyüyen ismi ve birikimi ile sizin enerjinizinbirleşmesi başarının en önemli anahtarı olacaktır.

 

Firmamız ve “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini benimsemiştir.

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1996
Çalışan Sayısı 200
Mağaza Sayısı 20
Franchise İsim Hakkı Bedeli 30.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 200.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 250.000,00 USD

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.