KAHVEMO

KAHVEMO

kahvemo  sürekli adını yeniliklerle gündemde tutmayı başaran şekeroğlu baharatçılık bu defa büyük bir gelişmeye imza attı

Geçtiğimiz yıl kahvemo menengiç kahvesini toz haline getirerek dünyada bir ilki gerçekleştiren şekeroğlu, bu defa da ‘’kahvemo’’ markasıyla tek içimlik hazır kahve sektörüne girdi. İlk olarak işe daha önce toz ettiği menengiç kahvesini instans yani çabuk çözünebilen hazır kahve haline getirerek başladı ve diğer çeşitler arkasından geldi.

Hazır türk kahvesi ,sütlü türk kahvesi ve osmanlı kahvelerinin ortası sadesi şekerlisi derken tek içimlik kahveler şimdilik toplam dört ana grupta toplandı Tüm türkiye’de ve avrupa ülkelerinde aynı anda satışa çıkan ‘’kahvemo’’ ya yurt içinde şimdiden 40 bayii hizmet vermektedir. Ulusal ve yerel perakende zincirlerinde 4 bin satış noktasına ulaşılmıştır ‘’kahvemo’’ile hedef büyüttüklerini söyleyen yönetim kurulu başkanı necmettin şekeroğlu türkiye’de yeni bir kahve markası doğuyor ayrıca‘’kahvemo’’ için bir milyon tl yatırım yaparak başladık ama bu yatırım yetmeyecek gibi görünüyor.

Yeni markamıza ve ürünümüzün kalitesine güveniyoruz,şimdiden müşterilerimizden çok olumlu tepkiler alıyoruz ve herkesi kahvemo içmeye davet ediyoruz.

Kahvemo Franchise Şartları

Kahvemo, tek içimlik hazır kahveler üretmektedir. Kahveler, Osmanlı kahvesi, Menengiç, Sütlü Türk Kahvesi ve hazır Türk kahvesi olarak dört grupta toplanmaktadır. 2016 hedefini yurt içi ve yurt dışında 100 şube olarak hedefliyor. Franchise giriş bedeli, 30-40 bin TL arası değişmektedir. Yatırım geri dönüş süresi azami 1 yıl olarak belirtilmektedir. Lokasyon olarak avm, cadde ve üniversite kampüsleri tercih edilmektedir.

ŞEKEROĞLU BAHARATÇILIK olarak çeyrek asırlık tecrübe ve sorumluluk bilinciyle oluşturmuş olduğumuz Şekeroğlu markasıyla her çeşit baharat, Kahvaltılık Zahter, Klasik ve Toz Menengiç Kahvesi, Dibek Kahvesi, Hazır Salep, Çerez Tatlısı, Nar ekşisi ve Nar ekşili Soslar, Kafkaform markası ile Bitkisel Ürünler, Sıra ve Sıla markasıyla pratik Çiğ Köfte Setleri, Paşa Keyfi markası ile Türk kahvesi ve Osmanlı kahveleri ve ayrıca Kahvemo markasıyla üretilen onlarca çeşit Hazır Kahve çeşitlerini kapsayan geniş bir yelpazede üretim yapmakta ve müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Firmamız Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından verilen Gıda Üretim Sertifikalarının yanı sıra Gıda Yönetim Sistemi HACCP ve Kalite Yönetim Sistemi ISO 22000 Belgelerini de alarak üretimini sürdürmektedir. Şekeroğlu Baharatçılık, müşteri memnuniyetini esas alan ve insan sağlığını ön planda tutan, kalite ve hijyen konusunda eğitimli personeli ve profesyonel işletmecilik anlayışını birleştirerek geleceğe güvenle bakabilen kendi sektöründe öncü bir kuruluştur

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.