KAHVECİ HACIBABA

Kahveci markası 2003 yılında kahve konusundaki araştırma ve deneyimlerini Türk halkıyla buluşturmak için kurulmuştur. Bir Hacıbaba Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi markası olup Ankara’da iki noktada hizmet vermektedir. 2006 yılı ikinci yarısından itibaren franchise da vermeye başlayacak olan Kahveci Türkiye’nin bütün şehirlerinde franchise koşullarına uygun projelerini değerlendirmeye başlamıştır.Amacımız Türk kahve kültürüne sahip çıkarak Türk halkının hak ettiği kaliteyi onlara ulaştırmayı hedeflemektedir. Kumda Türk kahvesi ve dünyanın çeşitli kahveleri ile birlikte mağazaların alt yapı ve metrekare uygunluğuna göre iki farklı tipte Kahveci konsepti oluşturmuştur.

Türk geleneğinin vazgeçilmez değerlerinden biri olan kumda Türk Kahvesinin tarihi 16.yy Osmanlısına dayanıyor. O zamanlar Beylerbeyi Sarayı’na gelen misafirler ilk önce Türk kahvesi ikramı için özel hazırlanmış odalarda ağırlanıyordu. Bu hoş sohbetlere ve beraberinde ele alınan önemli meselelere eşlik eden Türk kahveleri lezzetli Türk lokumlarıyla ikram ediliyordu.

Bir saray geleneği olan Türk kahvesi, Kahveci Hacıbaba’da aynı tat ve dokusunu koruyor ve siz kıymetli müşterilerilerine sultanlara layık kumda pişmiş Türk kahvesini sunuyor.

 

İşletme deneğimli,eğitimli,finansal açıdan yeterli,girişimci, yaratıcı,ticari ahlaklı ve özellikle işinin başında durabilecek adaylar tercih edilecektir.

 

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2003
Çalışan Sayısı 30
Mağaza Sayısı 04
Franchise İsim Hakkı Bedeli 15.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 75.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 125.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.