kahve limanı bayilik şartları

kahve limanı bayilik şartları

kahve limanı yaptığımız işi seviyoruz. Kusursuz hizmeti sunmak için her zaman ileriyi hedefliyoruz. Mekan, sunum ve lezzet kalitesini daima en üst seviyede tutarken, ürünlerimizin tazeliği ve kahvemizin eşsiz tadından ödün vermiyoruz. Tüm bunların yanı sıra bizi eşsiz kılan özelliğimiz, yüksek kaliteli lezzetlerimizin herkesin ulaşabileceği makul fiyatlarda olması.

“Kahve Limanı olarak kahvenin zaman içinde edindiği lezzet birikimini sizlerle paylaşıyoruz.”
Global standartlarla yarışıyor fakat bu sebeple asla sıradanlaşmıyoruz. Sürekli olarak yeni lezzet ve nostaljik değerlerin peşinden giderek çeşitlerimizi arttırıyoruz. Huzurlu sohbetlerle daha da ısınan sıcak ortamımızda, kahvenin yanında tatlı ve tuzlu diğer lezzetlerimizi de geleneksel ve modern şekillerde sizlere sunuyoruz.

Farklıyız Fakat Yabancılaşmadık

Kahve Limanı sahip olduğu altyapı ve kahve kültürü sayesinde standartlaşmış global sistemin içinde özgün yapısını korurken lezzet skalasını da günden güne genişletmektedir. Bize göre en kaliteli ürün en iyi hizmetle en makul değerle sunulmalıdır. Ekipmanların yeterliliği, eğitimli baristalar, ortamdaki müzik, bu hizmeti sunarken bizim farklılığımızı ama bir o kadar da samimi ve tanıdık gelen mizacımızı anlatmaktadır.

Bizi anlayan, çizgimizi koruyabileceğine inanan, samimi ve yetenekli girişimciler için franchise olanaklarımızı sunuyoruz. İsterseniz iletişim numaralarımızdan bizimle temas kurabilir ve tekliflerinizi iletebilirsiniz.

Kahve Limanı kahveye hak ettiği değeri veriyor. Daha nitelikli ve tek bölgeden gelen çekirdekleri (single origin) yakın zamanda tanıştığımız 3. dalga kahve akımıyla sizlere sunuyor. Tercihinize göre chemex (pour over), dripper, syphon gibi farklı demleme teknikleriyle kahvenizi alabiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra soğuk kahveleri de denemeniz mümkün. Soğuk demleme kahveler cold brew tekniğiyle hazırlanıyor ve isteğinize göre karamel, vanilya gibi aromalarla zenginleştirilerek sizlere sunuluyor.

Sıcak tatlara düşkünseniz, kendi kavurduğumuz orijinal kahvelerimiz ve klasik sıcaklarımız, damak tadınızla tanışmayı bekliyor

Hem buz gibiler hem de meyveliler
Kahve Limanı

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.