KAHVE DUKKANI

KAHVE DUKKANI

KAHVE DUKKANI Osmanlı ‘dan günümüze uzanan Türk kültürünün vazgeçilmezi taze öğütülmüş Türk Kahvesi lezzetini AVM ‘lere taşır. Kahve Dükkanı özenle toplanmış kahve çekirdeklerini koyu kavrulmuş Türk kahvesi, orta kavrulmuş Türk kahvesi çeşitleriyle zevkinize uygun olarak içmenizi sağlar.

Kahve Dükkanı klasik Türk damak tadının dışında Damla Sakızlı, Kakuleli, Çikolatalı, Karamelli, Fındıklı, Vanilyalı ,Mesir Macunlu , Menengiçli ,Naneli Türk kahvesi gibi aromalarla zenginleştirilmiş yeni lezzetleri keşfetmeye davet eder.Kahve molası sloganı ile yola çıkan Kahve Dükkanı Türk kahvesi fincanı şeklinde olan kiosku ile müşterilerinin sempatisini alarak onlara keyifli bir kahve molasını uygun fiyat politikası ile ” take away ” bardaklarda çeşitli boylarda müşterilerinin beğenisine sunuyor. Tüm kahvelerimiz yerinde öğütülüp taze olarak arzu ettiğiniz kadar paketlenir. Müşterilerimiz satın almadan önce ürünlerimizin tadına bakma şansına sahiptir.

KAHVE DÜKKANI AÇMAK İSTERMİSİNİZ?

Kahve Dükkanı Türk kahvesinin aromalı çeşitleri ve dünya kahvelerinin keyfine varabileceğiniz aynı zamanda kahveli drajelerinin tadına bakabileceğiniz ve beğendiğiniz tüm ürünleri istediğiniz gramajda taze çektirip evde de aynı hazzı yaşayabileceğiniz Türk kahvesi fincanı şeklinde tasarlanmış AVM kurukahvecisidir.

Kahve Dükkanı kiosku , merkez ofis güvencesinde seçilen lokasyonu yerinde ve bu konuda tecrübeli ekibi ile etüd etmekte , lokasyonun olumlu yönde sonuçlanan araştırmaları doğrultusunda yer kiralamasından , sözleşmelerin imzalanması aşamasına kadar ki süreçte de önünüzde değil yanınızda olmakdatır.Kahve Dükkanı operasyon ekibi kioskun faaliyette olduğu süre boyunca , ihtiyacınız olduğu her an tecrübeli kadrosu ile tüm soru ve sorunlarınız için danışmanlık desteği vermektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.