Kahve Diyarı ile Harikalar Diyarı Artık Masal Değil

Kahve Diyarı ile Harikalar Diyarı Artık Masal Değil

Hayata tatlı molalar sunan Kahve Diyarı yeni reklam filminde tüketicileri mağazalarındaki lezzet diyarına davet ediyor …

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan mağazalarında, her damak zevkine uygun zengin menüsüyle misafirlerine hizmet veren Kahve Diyarı, yeni reklam filmi ile misafirlerini Harikalar Diyarı’nın ötesinde bir diyara davet ediyor. Ünlü fotoğraf sanatçısı ve reklam filmi yönetmeni Serkan Şedele’nin yönetmenliğini üstlendiği film, Harikalar Diyarı’nda aradığı tadı bulamayan Alis’i, şaşırtan, gülümseten ve mutlu eden tatlarıyla süslenmiş Kahve Diyarı’na getiriyor.

Türkiye’nin 36 ilindeki 126 şubesi ile yeme-içme sektöründe her geçen gün büyüyen Kahve Diyarı, yeni reklam filmi ile müşterilerini benzersiz lezzetlerini tatmaya davet ediyor. Dünyaca ünlü “Alis Harikalar Diyarında” masalından esinlenilerek hazırlanan reklam filmi, masalı gerçeğe taşıyor.

Reklam filminde Harikalar Diyarında gezen Alis, peşinden koştuğu tavşanı ararken Kahve Diyarı’nın benzersiz lezzeti ile tanışıyor. Harikalar Diyarı’nda aradığını bulamayan Alis, Kahve Diyarı ile masalların ötesinde, şaşırtan, gülümseten, tadını damaklarda bırakan bir diyara kavuşuyor.

Ünlü fotoğraf sanatçısı ve reklam filmi yönetmeni Serkan Şedele’nin imzasını taşıyan film, masalsı kareleriyle sımsıcak bir atmosferi izleyenlere sunuyor. Her gün yeni bir tat, onlarca seçenek, benzersiz ve davetkâr taze kahve kokusu ile Kahve Diyarı, aradığı lezzeti bulamayan herkesi kendi diyarına davet ediyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.