Kahve Deryası

indir-2

Dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsülerinden seçilen çekirdeklerin oluşturduğu özel harmanlarını büyük bir titizlikle öğütüp kavuruyor Kahvenin hep aynı lezzet ve tazelikte kalmasının sırrı, ürün temini ve işlenmesinde; uzun yıllar süren arge çalışmalarının sonucu elde edilen standartların uygulanması ve tüm şubelerde aynı şekilde hazırlanmasıdır.

“En mutlu insanlar her şeyin en iyisine sahip değildirler. Sadece her şeyin en iyi şekilde tadını çıkartırlar…”

Her şeyin en iyi şekilde tadını KAHVE DERYAS’nda çıkartın.

Kendiniz için en iyi olanı istemeniz normal ve bu sizin yaşamdaki en doğal haklarınızdan biri. Bir gün, dostluğun ve doyumsuz sohbetlerin simgesi kahvenin deryasında olmak istediğinizde biz sizin yanınızda olacağız.

Dostluğun, arkadaşlığın, kardeşliğin o uçsuz bucaksız okyanusunda güvenle ve huzurla ağırlayacağız siz değerli konuklarımız. Ege’nin incisi güzel İzmir’imizin Kordon’unda faaliyete başlayan bu keyifli misyonumuzu, vizyonumuzu da geliştirerek Türkeye’mizin bir çok şehrinde de sayılarımızı arttırarak devam ettirmek amacındayız.

‘Başarı için iddialı olma. Açık ve anlaşılır olma, hatırlanabilir olma, değerlere önem verme, katılımcı özellik, tüketici ihtiyaçları ile alakalı olma, görsel olma, rehberlik etme’ konu başlıklarının hakkını en iyi şekilde vereceğimize söz veriyoruz.
Kahve kültürünün ülkemizde son yıllardaki artışı neticesinde konseptimizi ve oluşturmuş olduğumuz değişik tadları tüketiciye sunmaktan onur duyarız . Bu yolda bizimle birlikte yürümek isteyen bu işi severek yapıcak yol arkadaşlarımızla iş birliği yapmaya hazırız

 

KAHVE DERYASI BAYİLİK ŞARTLARI

 

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2009
Çalışan Sayısı 50
Mağaza Sayısı 74
Franchise İsim Hakkı Bedeli 20.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 150.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 200.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.