Kahve Deposu

Kısa Firma Tanıtımı: 1950 Yılında Kurulan Firmamız Yarım Asırdır Sağlıklı ve Hijyenik Bir Ortamda El Değmeden Kuru Kahve ve Türevleri Üretim ve Pazarlaması Konusunda Kurmsal bir Anlayışla Devam Etmektedir. Günümüz Koşulları Gereği Mağazacılık Alanında Satış Sunum Felsefesiyle Faaliyete Başlamıştır.

Yapılan araştırmalar Türkiye de çalışan nüfusun yarıdan fazlasının kendi işini kurmak istediğini gösteriyor. Bununla birlikte finansman yetersizliği, işletme ve yönetim bilgisi eksikliği, rekabetin acımasız olduğu global ortamda işe sıfırdan başlama dezavantajı bu yatırım isteği zorlaştırmaktadır.

Kahve Deposu tüm bu olumsuz etkenleri ortadan kaldırıp, sektörüne yatırım yapmak isteyen yatırımcıların enerji ve motivasyonunu yönlendirerek kendiişlerinin sahibi olmalarını sağlıyor.

Kahve Deposu franchise sahibi olarak, başarınız için sektöründe 50 yıllık deneyimini ve birikimli çalışanının takım desteğini devamlı yanınızda bulacaksınız. (Sizin başarınız bizim başarımız demektir). Kendi ticari gelecek kararlarınızı verirken deneyimlerimizi hizmetinize sunacağız. Üretim lojistik sorunları ile uğraşmayacaksınız, yeni bir ürünün rağbet görüp görmeyeceğini sizin yerinize biz test etmiş olacağız, diğer franchise sahiplerinin deneyimlerinden yararlanacaksınız. Ve en önemlisi Kahve Deposu’nun büyüyen ismi ile birlikte sizinde işiniz değerlenecek ve satışlarınız artacak, bunun için extra bir çaba göstermeniz gerekmeyecek

Kahve Deposu mağaza konsepti

* Kahve Satış Sunum: 80 – 120 m² büyüklüğü, 60 kişi oturma kapasitesi olan Avm mağaza

FRANCHISE ÜCRETLERİ

1. Franchise giriş bedelleri; Kahve Satış Sunum Üretim : 7.000 USD

2. İsim Hakkı Yıllık cironun % 2 si

3. Reklam Katılım Bedeli Yıllık cironun % 0,5 i

4. Mağaza Dekorasyon Bedeli Ortalama 500 USD/m²

Saygılarımızla Kahve Deposu

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1970
Çalışan Sayısı 30
Mağaza Sayısı 14
Franchise İsim Hakkı Bedeli 7.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 50.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 60.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.