Kahve Aşkına

Kahve Aşkına

2015 yılında planlanarak ve tüm yapısal çalışmaları tamamlanarak ortak fikirlerin ve hizmet kalitesinin ön planda tutulduğu girişimin adıdır Kahve Aşkına. Ege’nin incisi İzmir’den başlayarak, yurdumuzun bütün bölgelerini sarmaya başlayan Kahve Aşkına zinciri, hem yatırımcılarını hem de misafirlerini farklı ve üstün kalite odaklı anlayışla karşılamaktadır.

Kurulduğu günden itibaren farklı konsepti ve menüsüyle dikkat çeken Kahve Aşkına, doğru konumlandırma ve altyapı çalışmalarıyla benzerlerinden kolayca ayırt edilmektedir. Kahve Aşkına, menüsündeki tüm ürünlerin lezzet bütünlüğü ve kalite garantisini sağlamak için görevlendirdiği uzman ekipler, çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam etmektedir. Oluşturduğu menü ve servis anlayışla sektörde farklılık yaratan Kahve Aşkına, Franchise sisteminin tüm enstrümanlarını büyük bir ustalıkla kullanmaktadır. Tüm kadrosunu bu anlayışla seçen Kahve Aşkına, 2016 hedefine kısa sürede ulaşarak, sektördeki yerini belirlemiştir.

Adımız “Kahve Aşkına”, çünkü işini aşkla yapmanın getirdiği tecrübe ve yeteneklerle dolu bir ekibiz…

FRANCHİSİNG
Kahveye aşkla bağlı olanların ortak noktası olan “Kahve Aşkına” da franchise sistemimiz ile girişimciliğe atacağınız adımlarda size yardımcı olup işletme sistemindeki tüm risklerin en minimize halini sizlere sunuyoruz. Sadece kahvenin değil, franchise sisteminde de ortak noktayı yakalayıp siz girişimcilere rahat bir yatırım yapma olanağı sunuyoruz. Franchise sisteminde, uzman bir ekiple kâr marjının, sizin lehinize sonuç alacağınız bir yatırım yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Biz, ailelerin rahat bir ortamda vakit geçirebileceği, samimiyetin ve duygunun ön planda olduğu bir ortamı misafirlerimize yansıtırken; aynı görüş ve aynı davranışı franchise sistemimize de yansıtıyoruz. Bir aile olabilmek ve bunu en profesyonel şekilde hayata geçirebilmek bizim amacımız iken bu amacı franchise sistemimizde gösterip bir aile edasında ortaklık kuruyoruz. Samimiyet ve hoşgörünün var olduğu bir marka olabilme yolunda ilerlerken yatırımcı dostlarımızla bunu en iyi şekilde hep bir olabilmenin kaliteye vurgusuyla hedefimize doğru yürüyoruz. Yurt içi ve yurt dışında iş ortaklarımızla el ele vererek bu hedefimizi daha da büyütüyoruz.

Kahve Aşkına Bayilik Adımları

Kahve aşkına ailesinin bir üyesi olmak istediğinizde, şu andan başlayarak açılış gününe kadar atacağımız adımlar aşağıda yer almaktadır.

1. Başvurunun yapılması
2. Başvurunun değerlendirilmesi
3. Aday mekânın ziyaret edilerek değerlendirilmesi
4. Franchise adayının değerlendirilmesi
5. Fizibilite yapılması
6. Fizibilite raporunun paylaşılması
7. Franchise anlaşmasının imzalanması
8. Proje, Fiyatlandırma, Mimari uygulama, Personel eğitimi
9. Malzeme tedariki
10. Açılış organizasyonu
Çalışma Sistemimiz

Başta kahve olmak üzere; tüm ürünlerimizde kaliteden ödün vermeden misafirlerimizin memnuniyetini sağlarız. Kalitemizin bir yudumda aşka yansımasının memnuniyetini, bir gülümsemeyle misafirlerimize yaşatırız. Bu duruşumuzu tüm şubelerimize de yansıtarak aynı heyecanı, aynı samimiyeti, aynı gülümsemenin hazzını misafirlerimize gösteririz. Rengârenk huzur dolu konseptimizi tüm şubelerimiz de göstermek bizim görevimiz. Şubelerimiz de mimari yapıyı biz belirleriz. Aynı ahengi tüm şubelerimiz de yaşatmalıyız.

Her anlamda kaliteden ödün vermeden profesyonel ve uzman ekibimizle en iyi ve yenilikçi bir yol izleriz. Marka olmanın önemini vurgulayarak kurumsal bir yapıda üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getiririz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.