JUSTE

JUSTE

JUSTE HAKKINDA

1993 ‘den bu yana faaliyet gösteren Tug Groupe bünyesinde, 2000 yılında kurulan Medmonde Sağlık Ürünleri , uzun yıllara dayanan hijyen ve gıda üretim hammaddeleri tecrübesi ile Türkiye ve Uluslararası pazarlarda kültürelve geleneksel tatların bir harmonisi olan “Juste” markasını oluşturarak, gerçek çikolata ve dondurmanın vazgeçilmez hazzını sevenleri ile buluşturmayı hedeflemektedir.

Ayrı ayrı veya birleşik kiosklar ve cafeler şeklinde hizmet verecek noktaları ile “Juste”, hem görsel hem ekonomik olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Kiosklarda kullanılan çikolata ve dondurma makinaları, son teknolojik yeniliklerle üretilerek kullanıcılarına sorunsuz ve devamlı hizmet verme imkanı sunmakta, kolay bakım ve düşük onarım maliyetleriyle yatırımcısının en yüksek kar seviyesine ulaşmasını sağlamaktadır.

Türkiye ile birlikte bilhassa Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yayılmayı hedefleyen “Juste”, düşük yatırım bütçesiyle yatırımcısına girişimci olmanın hazzını tattırmayı hedeflemektedir. Zengin menü seçenekleri, özel tatları ve uygun satış fiyatları ile çok kısa bir zamanda müşterilerin ilgi odağı olan haline gelen “Juste”, profesyonel pazarlama ve franchising ekibi ile yatırımcılarına en üst düzeyde hizmet vermektedir.

ISO 9001 ve ISO 22000 serfitikasına sahip olan Juste, her zaman en iyi lezzetleri en mükemmel ve kaliteli servisle sunmayı ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Dünya gıda ve franchise sektöründe güvenilir ve itibarlı bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Juste markasını, en yeni gıda teknolojilerini kullanarak üretilen özel tadlara sahip Juste ürünleri ile gıda sektöründe, dünya markaları ile rekabet edilebilir seviyeye ulaştırmak.

Juste Kimdir?

Tug groupe bünyesinde 2000 yılından itibaren faaliyet gösteren Medmonde firmasının bir markası olan “Juste”, grubun da desteği ile uluslararası pazarlarda tanınan bir marka olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Uluslararası pazarlarda kültürel ve geleneksel tatların bir harmonisi olan “Juste”, gerçek çikolata ve dondurmanın vazgeçilmez hazzını sevenleri ile buluşturmayı hedeflemektedir.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarları için özel olarak tasarlanan kiosk ve cafelerle yayılmayı planlayan “Juste” bu konuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Juste Bayisi olmak

Franchise adayları öncelikle titiz bir şekilde araştırılmakta ve eğitim sürecini tamamladıktan sonra onay alabilmektedir. Faaliyetleri süresince de belirli periyotlarla denetlenerek uygunluklarının sürekliliği sağlanmaktadır.

Bayi Adaylarının Yükümlülükleri

Gerekli tüm izin ve belgeleri temin etmek,
Üretim ve sunum hijyeni açısından, gerekli tüm düzenlemeleri yapmak ve gereken tedbirleri alarak, uygulamak,
Önerilen ekipman ve malzemeleri kullanmak,
Standartlara ve tarifelere bağlı kalmak,
Uygulama kılavuzuna bağlı kalmak,
Juste ekibi tarafından verilen bütün eğitimlere katılmak,

Juste Bayi Destekleri

Uzman kadrosu ile iş ortaklarına sürekli gelişim sağlamak,
Ar-ge faaliyetleri yaparak yeni ürünler geliştirmek ve sektörel yeniliklere uyum sağlamak,
Periyodik eğitim ve denetimler yaparak ürün ve hijyen kalitesinin sürekliliğini sağlamak,
Franchise toplantıları düzenleyerek JUSTE ailesininin koordinasyonunu sağlamak,

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.