Jumbo Künefe Bayilik Veriyor

Jumbo Künefe Bayilik Bilgileri

1985 yılından beri, Gaziantepli Keklik ailesi tatlıcılık yapmaktadır. İyi malzemenin ve ustalığın üründe nasıl bir lezzet farkı yaratacağını çok iyi bilir. Çok bilmeyiz belki. Ama fıstığın bir sürü çeşidi var, tereyağının onlarca yöreden farklı çeşitleri var. Peynir ve kaymak, her ustanın elinden ve yörenin sütünden farklı bir tat olarak ortaya çıkar.İşte Keklik ailesinin ustalığının farkı, ürünün malzemesini çok iyi tanımasında ve bunu ustalıkla işleyerek insanları mutlu edecek ürünlere dönüştürmesindedir.

Jumbo Künefe markasının hikayesi, Gaziantepli Keklik ailesinin, İzmit’e yerleşmesi ve burada Antep usulü künefe yapmaya karar vermesi ile başlar. Kısa sürede Keklik ailesinin ustalığı ve ürünlerinin lezzeti dilden dile paylaşılır ve bugün Jumbo Künefe bölgenin en beğenilen markalarından biridir.

Jumbo ismi Gaziantepli fıstık üreticilerinin en lezzetli, dolgun ve yenmesinin diğer fıstıklara göre ayrı bir keyif verdiği büyük fıstıklara taktıkları isimden gelir.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 6
Bayilik Şartları:
Başvuru değerlendirmesi
Web sitesinden (jumbokunefe.com) yapacağınız başvuru ilgili birimler tarafından değerlendirilerek tarafınıza bir bilgilendirme maili ve ön protokol gönderilir. Ön protokolün incelenmesi sonrası ilgili departman randevu için sizinle irtibata geçecektir.

Ön Protokol
Sizi daha yakından tanımak ve ticari yapınızla ilgili ön bilgi sahibi olmak için başvuru sonrası tarafınıza gönderilir.

Aday Görüşmesi ve Yer İncelemesi
Ön protokol sonrası ilgili departman ve franchisee adayı ile bir görüşme yapılır. Potansiyel restoran ve çevresi incelenir.

Sözleşme
Tarafların lokasyon ve şartlar konusunda mutabakat sağlaması sonrası sözleşme imzalanır.

Röleve Alımı ve Proje Çizimi
Sözleşme sonrası en fazla 1 hafta içerisinde mimari ekip röleve alımı için mağazaya gider ve proje çizimi başlar.

Net Maliyetler ve Proje Sunumu
Projenin 3D görüntülerinin ve yerleşim planının yer aldığı bir sunum gerçekleştirilir. Sunumda projenin onaylanması sonrası net maliyet çalışması yapılır ve yatırımcıya sunulur.

İnşaat
Yatırım onayı sonrası ilgili şantiye ekipleri projeye yönlendirilir. Yatırımcının projeyi kendisinin uygulaması söz konusu değildir. Jumbo Künefe’nin akredite ettiği müteahhitlik firmaları ile çalışılması zorunludur. Bu yöntem hem projeye hız katacak, hem projenin standartlara uygunluğunu garanti edecek, hem de yatırımcıya maliyet avantajı sağlayacaktır.

Eğitim ve Reklam
İnşaat proje planının netleşmesi sonrası, şube müdürü ve künefe ustası işe alımı yapılır. Jumbo Künefe’nin saha reklam ajansı bölgede incelemelerde bulunarak açılış öncesi reklam çalışmasını hazırlar ve uygulama sürecini yönetir.

Açılış ve Kontrol
Açılış öncesi Jumbo Künefe kontrolörleri tarafından düzenli ziyaretler yapılarak eksikler giderilir. Jumbo Künefe mimari ekibinin onayı sonrası açılış işlemleri başlar.

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: 50.000 USD + KDV
Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Yahya Pulat
Adres: Çiftlik Mah. Özgür Cad. No:3 Gölcük/KOCAELİ
Telefon: +90 532 396 63 42
E-Posta: yahyapulat@jumbokunefe.com
Web Adresi: jumbokunefe.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.